Wpis z mikrobloga

@rales: dawno nie oglądałem tak trzymającego w napięciu odcinka jak finałowy, świetny serial. ale nie nastawiałbym się na drugi sezon jakoś szybko, bo nad pierwszym pracowali kilka lat.
no więc serial pokazuje życie z rozdzieleniem czyli umysł wchodzi do pracy i nie pamięta nic o życiu prywatnym, wychodzi z niej i zapomina o pracy.


@Adrien:

Ten opis jest spojlerem całego pierwszego odcinka. Cieszę się, że nie czytałem opisów zanim obejrzałem serial, bo odkrywanie tajemnicy jest, moim zdaniem, najważniejszym elementem tego serialu.
@rales: Oj tak, oglądało się cudownie. Teraz tylko czekanko nie wiadomo ile do drugiego sezonu.

Jestem pewny, że gdyby leciał na jakimś #netflix czy choćby na #hbogo a nie na #appletv to byłby na niego taki hype jak pół roku temu na Squid Game


To samo jest w muzyce. Istnieje niezliczona ilość bardzo dobrych - nazwijmy to - bangerów, o których nie było zbyt głośno tylko dlatego ze wykonawcą nie jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rales: Ej, ja tak z innej beczki. Jest jakiś sposób żeby apka na tv zapamietywala gdzie skończyłam oglądać? Zaczęłam oglądać trzy seriale na apple tv i póki co jestem zniechęcona, bo jak zapauzuję na dłużej albo wyłączę w ogóle telewizor, to jak wracam to jest tylko przycisk 'zobacz pierwszy odcinek' i leci od początku. Robię coś źle?
Serial jest przeciętny, dużo więcej w nim LOSTa niż BM. Czyli dokładamy dokładamy a później jeszcze dokładamy wątków, żeby na koniec nic nie wyjaśnić tylko dołożyć jeszcze więcej. Bardzo dużo przegadanych i przeciągniętych scen, które niczego nie wnoszą i mają "budować" klimat i to też się nie udaje. Poza tym niektóre akcje głównych bohaterów są już tak oklepane w amerykańskich serialach, że i tutaj ta liniowość to ziobro zaskoczenia.