Wpis z mikrobloga

Kto ma 3 dni wolne od pracy? No ja.
Kto jedzie na wycieczkę rowerową? No ja.
Kto znowu się nie wyspał i drzemał ledwo 3 h? No ja.
Kto znowu zabrał ze sobą do sakw pół wyposażenia domowego na te kilka dni? No ja.
Kto jara się wyjazdem i będzie postować wpisy na Mirko? No ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj ruszam w dziewiczą dla mnie trasę po jurze krakowsko-częstochowskiej Szlakiem Orlich Gniazd.

Trasa na niecałe 200 km, start w Częstochowie dzisiaj o 9 rano, koniec w Krakowie o 17 (pociąg powrotny do Poznania). Wpisy z trasy będę dodawać pod tagiem #fancomynarowerze

See you later ( )
#rower #szlakorlichgniazd #pedalarze (fajny tag xD)
fan_comy - Kto ma 3 dni wolne od pracy? No ja.
Kto jedzie na wycieczkę rowerową? No j...

źródło: comment_1651981469D55iRrz3rNYDdeLKaZfwE7.jpg

Pobierz
  • 61
@fan_comy ten rower w pociągu sam mocujesz czy ktoś z obsługi pomaga? Pociągiem z 10 lat nie jechałem i boję się, że sam nie ogarnę bo wygląda to skomplikowanie ( ͡º ͜ʖ͡º )a chciałbym gdzieś w końcu z rowerem skoczyć dalej i wrócić nim do domu
@Sprus no i elo ( )
@p1tek dokładnie na tym campingu dzisiaj będę spać (ʘʘ)
@Dominias sam mocuje, a co pociąg to inne know how jak to zrobić. W tym co teraz jechałem to były nawet kłódki na szyfr żeby nie ukradli bryki

Nie będę w stanie odpisywać na bieżąco z wiadomych przyczyn, także do zobaczenia za jakiś czas. I bardzo dziękuję za
@fan_comy: na bilecie masz, ze przewozisz rower? Liczba miejsc na rower jest ograniczona i jeśli kupisz bilet a sie okaze ze nie możesz bezpieczne przymocować roweru to cie konduktor wypierdzieli?
@fan_comy: Mam w pdfie mapę szlaku orlich gniazd z wypisanymi ciekawymi miejscami, więc jeśli chcesz to na privie ci prześlę. Dodatkowo nie polecam końcowego odcinka szlaku przed Krakowem. Same kamienie, pola, udręka i praktycznie nie ma nic ciekawego po drodze. Lepiej zmienić na tym odcinku trasę.