Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem ze swoim TŻ już kilka miesięcy i naprawdę myślałem że to jest to On. Naprawdę jest cudownym chłopakiem, pasuje mi pod prawie każdym względem... prawie...

Strasznie mnie boli jego przeszłość powiedzmy seksualna, nabawiałam się kompleksów :/

Zaczęliśmy współżyć i seks z nim jest naprawdę cudowny tylko.. Ja miałam tylko 1 partnera, który był moim chłopakiem przez kilka lat, a ja dla niego? Nigdy mi na to nie odpowiedział, mówił że nie ma co sobie zawracać głowy o to i że teraz tylko mnie kocha. Ale... Dowiedziałam się że gdy rozstał się kilkanaście miesięcy temu ze swoją ex poleciał w tindera, do tej pory myślałam że to tylko po to by poznać kogoś, a nie na ons czy relacje tylko na seks, niestety tak było :/ Na dodatek dowiedziałem się że moja znajoma z roku również była jego partnerką z tindera... Od tamtej pory strasznie się czuje :/ Wiem że to było wcześniej niż się spotykaliśmy ale jednak boli. Pokłóciłam się z nim o to ostatnio bo już nie mogłam tego w sobie trzymać, ma rację oczywiście że co mnie interesuje, ale jednak nie wiem dlaczego mnie to interesuje, nie wiem nie mógł poczekać, a nie jak ostatni #!$%@? chodzić na przygody. Spadło mi libido i w ogóle czuję się bardzo źle ze sobą :/ Myślałam że mogę jakoś go czymś zaskoczyć, ale jak zaskoczyć skoro miał ileś tam partnerek z którym całą kamasutrę przerobił :/ Płaczę przez to bardzo, kocham go ale mnie ta sprawa bardzo dręczy, że mój chłopak leciał na wszystko co się rusza.

Moja atrakcyjność bardzo spadła :/ "To tylko seks" do mnie nie przemawia w ogóle. Zawsze myślałam, że miłość wychodzi z uczucia, a nie jak masturbacja inną osobą. Ale najbardziej jednak boli, że wszystko co zaproponuje nie jest w ogóle kreatywne, chciałabym się wykazać a nie czuć, że oki fajne ale ja już to przerabiałem z innymi.

Proszę nie krytykujcie po prostu chce to z siebie wyrzucić :/

#tinder #seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaskie #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6275a108e21a371902cace44
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 14
nie wiem nie mógł poczekać, a nie jak ostatni #!$%@? chodzić na przygody.


@AnonimoweMirkoWyznania: LOL! Co za durne babskie myślenie, a na co miał czekać? Aż ciebie pozna? A skąd miał wiedzieć kiedy to nastąpi? Może przy koniunkcji planet, albo nowym chińskim roku. Bierzesz chłopa z dobrodziejstwem inwentarza, tak jak on wziąłby ciebie. Pogódź się z tym że miał tyle lasek i co z tego? Jeśli jest ci wierny to #!$%@?
@AnonimoweMirkoWyznania: Źle na to patrzysz, z doswiadczenia powiem Ci ze własnie dziewczyny z ons sa takimi partnerkami do masturbacji drugą osoba. Najfajniejsze rzeczy w łóżku przychodza ze stałym partnerem z ktorym można na spokojnie poeksperymentować, znaleźć wspolny styl i taki sex bedzie nie do przebicia. Jeżeli cała reszta jest w porzadku to nie zaprzątałbym sobie głowy ile moja partnerka miała facetów tylko chciałbym być typ top 1 ( ͡° ͜