Wpis z mikrobloga

@rebel101: Coś mi się takiego obiło o uszy że trzeba rejestrować ale wychodzi na to że to nieprawda.
Teraz coś pis z kukizem kombinują nad nową ustawą o broni i amunicji i się boję że na cp też trzeba będzie pozwolenie... Wstrzymałbym się z kilka lat z tym ale boję się że będzie wtedy za późno
W sumie na saguaro masz remika i navy 44 od pietty, dużo złego mozna uslyszec o tej firmie ale warto kupic dobry egzemplarz bo mają twardszą stal niż ubertii


@GhostofChristmasPast: mam remika od pietty, ale nie w tym rzecz.
piszesz, że niedostępne.
więc zapytałem które.
bo mimo pewnych braków, to jak nie u jednego, to u drugiego kupisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SuperDuperHornet: nie trzeba. Jest to nieobowiązkowe. Jedynie jak chcesz kupować proch czarny w polskich sklepach koncesjonowanych-to wtedy handlowcy żądają.

I to nie rejestrować w sensie na zezwolenie-tylko na oddzielną kartę wzoru unijnego-stwierdzającą jedynie legalność nabycia i posiadania (głównie przy tranzycie prywatnej broni palnej).
Jedynie jak chcesz kupować proch czarny w polskich sklepach koncesjonowanych-to wtedy handlowcy żądają.


@wygolony_libek-97: Ja coś kiedyś słyszałem że żeby kupić proch to trzeba europejską kartę broni i że tylko pionki go sprzedają.
Niektórzy sami podobno proch czarny wytwarzają ale to chyba trochę niebezpieczne.