Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Albo lewaki też są śmieszne - "ej, ale każdy ma prawo się ubierać jak mu się podoba! nie oceniajmy! Pederaści są fajni, normalni, nie ma co się z nich śmiać!"

"ALe ten jakimowicz się ubrał! Jak pedał jakiś! To pewnie zboczeniec, homoś jakiś heheh"
@saakaszi: najgorsze są te #!$%@? które dewocieją na starość i zabraniają innym tego czego sami już robić nie mogą. Za hulaj dusza piekła nie ma, a później będzie pouczał innych no nagle stwierdził, że jednak to niedobre jest. Ha tfu
@aegispolis: Łapię, że lewaki wyzywające innych od pedałów nie są ani trochę lepsze. A co do Jakimowicza to nie śledzę, czy krytykował kogoś za paradowanie w majtkach w telewizji. Krytykował?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@7160: nikt tu nikogo nie wyzywa, @saakaszi: jedynie pokazuje hipokryzję I obłudę Jakima, który teraz odwala za kasę swiętojebymego, kiedy całkiem niedawno za kasę odwalał cos, co w przypadku innej osoby #tvpis opisałby jako "ideologię LGBTQ". A w ogóle to pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałem młode wilki chyba ze sto razy. Cały pokój miałem w jego plakatach. Chciałem być taki jak on, wyglądać jak on i