Wpis z mikrobloga

via Baryłka krwi
  • 22
173 625 - 450 = 173 175
Data donacji - 05.05.2022
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Bydgoszcz
Grupa krwi - A Rh+
Prywatny licznik - 10350 ml
Przyznane odznaczenia - ZHDK III

Po raz pierwszy podczas oddawania krwi miałem małą awarię. Po zakończeniu donacji, kiedy pani wyciągała igłę poczułem mocny ból. Przeczekałem uciskając miejsce wkłucia i po 10min, wszystko ok, więc poszedłem do samochodu. Tam zauważyłem, że w zgięciu łokciowym zbiera się krew, bo wyglądało jakbym miał piłeczkę pingpongową pod skórą. Oczywiście wróciłem na salę i tam panie się mną zajęły, ale ręka jest obolała i przez to mam ograniczone możliwości ruchowe. Ziomeczki z #krwiodawstwo - mieliście już tak? Jak długo Was bolało?

#barylkakrwi

Wpis został dodany za pomocą tego skryptu.
Dodaj wpis | Regulamin | Wzór wpisu | Strona akcji
Pobierz adahtje - 173 625 - 450 = 173 175
Data donacji - 05.05.2022
Rodzaj donacji - krew peł...
źródło: comment_1651820929ixS1PEghn7QK2rsZtvAfHl.jpg
  • 8
@AleDlaczegoTak: #!$%@? OPIe ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie lubię czytać/sluchać o takich rzeczach, bo robi mi się niedobrze
( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak oddaje krew to staram się nie patrzeć na igłe i płynącą krew z żyły do woreczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adahtje: No musi się to zagoić, mi raz nie przykleili wacika po rany po igle i krew trysnęła z żyły na podloge, od razu sie wszyscy zbiegli z mopem i dezynfekcja a mi dali plaster na to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adahtje: ja ostatnio wychodzę z oddawania, odbieram czekoladę, stoję po pieczątkę i patrzę, że krew mi się spod opatrunku leje i to tak raczej mocno. Poprosiłem ochroniarza o pomoc, zaprowadził mnie do laboratorium i zmienili opatrunek. Źle założony ten pierwszy? Niska krzepliwość (najmniej w historii, ale nadal w normie) c**j wie.