Wpis z mikrobloga

Byłem mocnym fanem Grzesia, lustrzaka, Eisenbichlera teraz Skunksa czy tam Pepe (wyjasni ktoś ostatnie btw. ? )

Moje refleksje, co następuje niżej.

Chłop był szczery i prawdziwy, zaś udaje teraz, z pewnością z mocnym wpływem produkcji by się działo. Widzę, że targają nim szczere uczucia, zachowuje się skandalicznie momentami ale nie wyolbrzmiałbym tego bo generalnie dobrze podsumował Ellizę że lubi aferki, jak również fakt że JJ nie chciał tego upubliczniać wobec współuczestników, zaś Żmijka zrobiła gnój. Inna sprawa - Panowie rzeczywiście coś między sobą ustalali i coś sobie obiecywali, o czym nie wiemy - wiemy tyle, że tak było. Obejrzyjcie raz jeszcze początki, nic nie było udawane z żadnej ze stron. Może bardzo silna przyjaźń, ale wg mnie i jeden i drugi są biseksualni no i nic nikomu do tego, niemniej wydawało mi się, że pomimo nastrojeń ze strony produkcji Grześ myślał, że JJ bardziej taktycznie z tą Elizą siedzi, więc cierpi. To widać, to nie są udawane emocje i działanie typu "góra mówi - najeb się i bądź cham, przywrócimy Cię". Niesłusznie zbiera aż tak srogie baty na tagu jak i ogólnie wśród widzów. To jest dobry chłopak i naprawdę wnosi dobrą energię, inna rzecz że faktycznie nie ma szans żeby nie był nieheteronormatywny, to się czuje (niehetero pasek here). Myślę, że po prostu zrobiło mu się mega przykro widząc opiekuńczość i ckliwość JJ wobec Żmijki, co nie zmienia faktu że mają do tego prawo i jest to normalne. Jeszcze lepsza rzecz - związek będący epicentrum dram i skrajnych emocji jest tak naprawdę najnormalniejszą relacją w tej edycji HP, więc naprawdę nie wyobrażam sobie by Dżej-Liza nie doszło do finału, Grzesia przywrócili i pewnie szybko wyleci, ale nie bądźmy tak ostrzy w jego ocenie, bo wrócił z pewnym wizerunek JJ jak również "zaleceniami" produkcji. Ja się cieszę, że wróciłl, martwi mnie tylko że wygląda mniej przystojnie niż na początku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wobec tępej bez mózgu Oliwki, Zdzira, machlojek Kena i innych "tuz" intelektu jak też rozgrywek w tej edycji Grześ jest jednak fajnym typem mającym jakąkolwiek osobowość i umiejącą rozmawiać o czymś więcej poza tym, że drink klepnął albo "jest w #!$%@? #!$%@? na kacu" xd. Ja tam dalej go lubię, ludzie nie są idealni, mają swoje wyskoki - poza tym dopiero byłoby stękanie, że nic się nie dzieje gdyby wrócił i by z JJ tylko sobie szeptali do uszek pod drzewkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spójrzcie na chłodno jak płonne liczne relacje się pojawiały, a także jak nijakie były poszczególne osoby. Na tym tle Grześ nie zasługuje na takie spuszczanie go w wc jak obserwuję.

team DżejLiza + Grześ oraz ew. Michał

PS. wiem że post nieco chaotyczny i troche oświadczeniezdupy, ale były jakieś - gdzie Ci wielcy fani Grzesiuli ? Otóż jestem.

#hotelparadise
  • 11
@Holzlevsky: Grubymi nićmi szyty ten wywód jest dla mnie. Trzeba przyjąc na klatę że Grzesiek zachował się jak debil, Elizka stanęła za swoim facetem, a tylko dzięki świetnemu charakterowi Jaya ma szansę chłopak wyjść z tego z twarzą. Jak każdy dostanie szansę na na lepszy odbiór przez oglądających program - wystarczy że będzie zachowywał się na miarę postaci jaką chciałby być oraz jak ze swojej strony pokaże "przyjaźń" do Jaya.
@kipman1: jakby chciała stanąć po stronie swojego faceta to wzięłaby ich na bok i starała się na spokojnie dociec dlaczego Grzesiek tak powiedział, szczególnie, że Jay nie wszystko rozumie po polsku i robienie takiego zamieszania tylko może jeszcze pogorszyć sprawę. NIE POCHWALAM zachowania Grześka, ale Eliza nieproszona przeniosła prywatną rozmowę na forum grupy. I tak stanęła za swoim facetem, że aż Jay odszedł na bok pozbierać myśli.
Podejrzewam, że i tak
@DailyPunch: to jedynie świadczy że Elizka to dzieciuch jeszcze i tak zareagowała - w pełni się z tobą zgadzam z tym co napisałeś - odruch miała dobry, ale rozegrać mogłą to dojrzalej.