Wpis z mikrobloga

@Fuzuyaku: Średnio chce mi się w to wierzyć. Fabian i Zati znają się od czasów SMSu w Spale, nie jeden mecz razem wygrali, nie jedną flaszkę pewnie razem obalili.
No chyba że zachciało im się bawić w Kubiaka i Bartmana.
@Arw165: no dobra, to akurat prawdopodobne info, bo wychodzące od poinformowanego gościa - znanego na forum i twitterze. Teraz pytanie czy nie miało to odbicia w kadrze - Zatorski ma bardzo dobry kontakt z Grbiciem albo czy początkiem była jeszcze reprezentacja czy już klub
@Fuzuyaku: @groman43: @Arw165: @vasos: @Mikasala: Ehh, ludzka próżność jak widać dotyka nawet w siatkówce ( ͡° ͜ʖ ͡°), myślałem że tylko Messi z Mbappe i Neymarem tak mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio to pewnie wynika to z tego że do Resovii nigdy nie przyszedł trener który był wielką gwiazdą siatkówki, który by utemperował zapędy gwiazd
do Resovii nigdy nie przyszedł trener który był wielką gwiazdą siatkówki


@Aik32fr45yd: Mendez może nie był wielkim zawodnikiem, ale jako trener jest uznawany za top topów. Czego więcej trzeba Resovii? Może nie miał w 100% wolnej ręki, bo przyszedł w połowie sezonu, a może wiedział, że to dla niego tylko praca tymczasowa, więc nie siłował się na robienie rewolucji w klubie.

Ja się zastanawiałam czy Grbić będzie w stanie sprawić, że
@Arw165: Drzyzdze chyba najbardziej pomógł Konstantinow w Lokomotiwie. Po sezonie u Plamena miał przeciętny sezon w kadrze (2019) i wygrał też nieformalnie ligę. Dlatego bardzo nie chciałem Bułgara na naszego selekcjonera, bo choć to dobry fachowiec i jeden z moich ulubionych byłych siatkarzy to jednak pewne koneksje z Fabianem nie spowodowałyby potrzebnego naszej kadrze katharsis. My widzimy tylko wierzchołek góry lodowej, ale zaczynam podejrzewać, że nasza kadra nie rozstała się po