Wpis z mikrobloga

@kurczak69okon: generalnie ja mam taką refleksję, że produkcja celowo dobrała kilku takich delikatnych chłopców, żeby się działo właśnie to co teraz z Dżejem i Skunksem.
Może brnę za daleko, ale Sevagowi żadna nie pasowała, Kapsel też taki na uboczu, Skunks - wiadomo. Podejrzewam, że Dżej był dla produkcji największym zaskoczeniem, bo po tych wszystkich malowankach twarzy i paznokci oraz depilacji nóg, okazał się być hetero w najbardziej zaawansowanej relacji
@kurczak69okon: dla mnie tez tak to wygląda, ale się zastanawiam - kiedy oni mieliby o tym porozmawiać? I czy w pierwszym tygodniu pobytu na Pananmie ryzykowaliby swój pobyt tam, rozmawiając o potencjalnym nie-hetero związku po programie? Kurde, no nie wiem, przecież praktycznie cały czas mają ze sobą mikrofony, czy produkcja olałaby coś takiego i niczego nie pokazała? Ale fakt, wygląda to na typową serię scen zazdrości Grzecha wobec Jaya w związku
@thatsana: Może gadali w pierwszym tygodniu i to nie było pokazane?A może gadali przed samym rozpoczęciem programu? Nie wiadomo,Jak przylecieli,ile dni spędzili ,zanim się zaczęło nagrywanie sezonu.Jak widać,przed obecnym wejściem skunks tez miał kontakt z Mariką,bo wie o "frajerze"( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thatsana: wiesz, dwóch ludzi nie musi sobie mówić wprost, że na siebie lecą bo to czuć. Równie dobrze mogli gadać o tym tak jak teraz półsłówkami i tego nie pokazali. A wiadomo jaka jest formuła programu i jakby ktoś zająknął głośno, że nie jest całkiem hetero to by zaraz wylecieli.