Wpis z mikrobloga

Prezesowi z obozu niemieckiego gratuluję. Nitrokukła jest tam najkrócej a najszybciej zejdzie z zachlania. Ryj opuchnięty, bęben wydęty od otłuszczonej wątroby. Nic tylko wypatrywać kolejnych zmian metabolicznych jakie się ujawnią. Jak dalej pójdzie to zamiast Speluna MMA będzie wysyłka truchłą strusia połamanego w chińskie zet w kartonie przez DHL z adresem na Szkolną 17. W tedy to będzie dopiero prezydencki unboxing zgona. Knur zrobi lament, a potem hyc zwłoki męża obok teściowej na strych

#kononowicz
  • 14
@mielonka_madej: Przyjmując 10-40g alkoholu dziennie dochodzi do stłuszczenia wątroby, a powyżej 80g rozwija się marskość. Jedno piwo to jakieś 20-30 gram. A majorek wali w Germanii cały czas.
@Tauler: To słabych tych pijaczków tam macie. Ja 3 lata w akademiku mieszkałem i widziałem, jak ludzie po 5 dni w tygodniu potrafili walić do odcięcia i po kilku latach dalej sobie spokojnie żyją.

Ale twórzcie dalej teorie na co to szczur chruje, bo przytył, to może za kilka dni pozbieram wszystkie i zrobię z nich ankietę, by wykopkowi eksperci mogli zdecydować na co ostatecznie szczur umiera. :D
@PZt37: Nawet młodemu chłopcu 2 dni przerwy między kilkudniowymi ciągami alkoholowymi nie wystarczą w najmniejszym stopniu, by chociaż trochę organizm się zregenerował.

No ale nic, zobaczymy. Może akurat tutejsi eksperci z dziedziny medycyny mają rację i szczur faktycznie zaraz zejdzie przez jakieś wodobrzusze lub odtłuszczenie wątroby i ten brzuch nie jest wynikiem tego, że po prostu się spasł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)