Wpis z mikrobloga

#!$%@? jakie gowno mnie spotkało. Wracam z USA liniami sas. Wieczorem dzień przed wylotem dostaje SMS ze lot został zmieniony. Została mi dołożona jedna przesiadka czyli łącznie mam już 2, A cała podróż wydłuży się o 5h. Miejsca które miałem wykupione wcześniej przepadły bo samolot jest inny ( ͡° ͜ʖ ͡°), wchodzimy na lotnisko myśląc ze #!$%@? sobie jakiegoś mc a tu zonk jedno stoisko z kanapkami. Stwierdziłem ze wejdziemy do lounge sas i wykupimy sobie a babka mówi ze będą mieli Full a kupić już nie można, a wczoraj odwołali mój lot pewnie z okazji tego ze było bardzo mało chętnych. Napisałem do supportu na chacie ale #!$%@? się dowiedziałem, mówili żeby na lotnisku się dowiadywać a na lotnisku rozkładają ręce i mówią żeby dzwonic na infolinie. Nigdy więcej SAS #sas #samoloty
  • 6
@elperson: Na stronie rządowej pisało ze może być domowy, ale woleliśmy nie ryzykować i kupiliśmy ten antygenowy w diagnostyce za 100zl w języku angielskim. Poza tym musza być wszystkie dane badanego. Chociaż w USA nie pytali się o test tylko w Polsce na lotnisku chłop na odprawie zapytał sie czy mamy.
@Rozn3r: dzięki! dobrze wyczytałem że wystarczy być zaszczepionym? tzn. nie ważne kiedy, ważne żeby od ostatniej dawki minęło 14 dni. Pytam bo mija mi rok od zaszczepienia