Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc nie mam komu się pochwalić bo
a) jak powiem rodzinie to nagle się pojawią potrzeby
b) znajomi w 90% pracują za najniższą +400 zl pod stołem więc nie chcę ich denerwowac
Dlatego pochwale się na wypoku bo się po ludzku cieszę. W tym miesiącu dostane 14k netto wyplaty a jeśli dobrze pójdzie i 2 klientki klepna projekty to bedzie 20k na rękę. Jest to dla mnie niesamowity przeskok gdzie niecale 2 lata temu po rzuceniu #testowanieoprogramowania to pracowalem za najniższą.

#pracbaza #pracait #programista15k #pm #chwalesie #praca
  • 76
@Karling Napiszesz coś więcej o swoim przejściu z testów do pm/sm? Bo czasami się zastanawiam nad pójściem taką drogą, bo mimo, że testuję już 8+ lat i pensję mam przyjemną (z perspektywą na wypłatę z 3 z przodu netto), to już czuję wypalenie i szukam sobie jakichś alternatyw (bo ostatecznością to jest rzucenie IT).
@buntowniczaczupakabra: wiesz co to nie było ciężkie. Bardzo łatwo się przekwalifikować z technicznej działki na PM/SM bo masz ten exp w IT i wiesz jak to działa. A ja zawsze miałem gadane i potrafiłem się sprzedać i pykło. Poradników/książek nie polece bo bazuje głównie na moim doświadczeniu które zdobyłem ale jeżdżąc autem słuchałem Mariusza Kapustę na YT żeby podstawy nadrobić.