Wpis z mikrobloga

@memfis23: w sumie głównie dieta (mam pudełkowa dietę) i dość sporo chodzę, również w pracy. O interwałach dużo czytałem i wierzę, że są efektywne. Gratuluję Ci w takim razie zawziętości miras bo wynik fajny zrobiłeś ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomkol: jaka masz dietę? Konsultowałes z dietetykiem? Czy po prostu ucięte kcal od zapotrzebowania dziennego?

Myślałeś kiedyś nad keto? Oczywiście po konsultacji - ja polecam, jestem najedzony, syty, jem sobie kebaba, pizzę (oczywiście ciut zmodyfikowane - bez węgli). Trochę więcej w kuchni trzeba spędzić, ale też frajda. No i 10 kg w 3 miesiące to luźno przy zachowaniu pewnych restrykcji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomkol: rozumiem, ale może właśnie ruszyć temat z dietetykiem? Do tego dążę - jestem na diecie, akurat na keto która sobie chwalę i właśnie robia mi się szaszłyki. Zjem je bez żadnych konsekwencji, w sensie wpisują się w dietę. Także jak mam ochotę na jakieś przekąski to zawsze coś wyczaruje. Pozostawiam tylko do przemyślenia, że przy tej diecie czujesz się najedzony, a możesz jeść naprawdę dużo + desery + grille +