Wpis z mikrobloga

@JanuszMniejszy: > Ochroniarz miał za zadanie pilnować porządku i zrobił

@JanuszMniejszy: Jak pomyślę po ilości plusów że cześć społeczeństwa ma taki bigos w głowie to mi wstyd. Twoim tokiem rozumowania jak ci twoje dziecko kiedyś wskoczy na ścieżkę rowerową to ktoś tam powinien przyspieszyć i je rozjechać zamiast starać się uniknąć wypadkowi. Alboś gimbus albo niespełna rozumu (,)
  • Odpowiedz
Dlaczego? Do wybryków na deskorolce są specjalne miejsca


@JanuszMniejszy: Naprawdę? A jak zacznie pikać bramka przy wyjściu ze sklepu, to ochroniarz ma prawo rozstrzelać? Czy tylko połamać ręce? Gorzej jak się okaże, że klient zapłacił za towar, tylko RFID nie zszedł, tak jak to często bywa.
  • Odpowiedz
Dlaczego? Do wybryków na deskorolce są specjalne miejsca. Ochroniarz miał za zadanie pilnować porządku i zrobił to. Młody już tam nie poskacze.


@JanuszMniejszy:

Nawet jeśli ktoś cię bronią zaatakuję, a odpowiesz nieadekwatnie do zagrożenia jakie nastąpiło możesz odpowiedzieć za nieuzasadnione użycie siły, a co dopiero w sytuacji, którą widzimy na gifie.

Typ jeździ na deskorolce w niedozwolonym miejscu - to fakt. Rolą ochroniarza, jest do tego nie dopuścić - to fakt.
  • Odpowiedz
Pierwsze o czym pomyślałem po obejrzeniu filmiku, to to, że połowa wykopków pewnie będzie broniła ochroniarza, co mógł zabić dzieciaka w imię nieporysowania schodów. Jak zwykle się nie zawiodłem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DrEisLodreip: ostrzeżenia ostrzeżeniami, ale co on może tam #!$%@? skacząc ze schodów oprócz swojego ryja i dechy?

@Miszczunio: płytka może odprysnąć, pęknąć, krawężnik może się oderwać, a nawet może się odkleić jeżeli to stare schody.
Potem szukaj drugiej takiej płytki żeby się nie wyróżniała.
  • Odpowiedz
co jak co ale ochroniarz do pierdla powinien pójść i zapłacić w #!$%@? odszkodowanie


@uhauha: Ale literówek ci wyskoczyło a pewnie chodziło Ci o odszkodowanie dla ochroniarza za potrącenie deskorolką w miejscu w którym takową jeździć nie można.
  • Odpowiedz
@uhauha: cyz ja wiem. no działanie bardzo głupie, skrajne i ryzykowne. Ale równocześnie nie ma zgody na to zeby sobie tu skakać na deskorolce i zapewne mu to tłumaczył. Więc jego robotą jest jedynie uniemożliwić takie działania. Co dalej to nie jego. Pewnie z takiego założenia wyszedl
  • Odpowiedz
@uhauha: Gość na desce dostał ostrzeżenie, ale miał to wdupie.
Wiec poszła zasada fuck around and found out.
Tacy ludzie co mają w dupie najprostsze zasady zazwyczaj mają za grosz poszanowania wartości plus ego takie że potrzebują drugiego krzesła na nie. Przyszedł Vibe check i sie zmierzył z rzeczywistością
  • Odpowiedz