Wpis z mikrobloga

@Joanna_Maria_W: to jest stories pt "jestem zajebistym rzeszowskim królem życia, przepisy mnie nie obowiązują". Ja też weszlam w jego story po tym poście, od czasu jak mówił na swoim story że cytuje "ciapaci" uchodźcy z Ukrainy wywołują zamieszki w Przemyślu co już wtedy było od dawna uznane za fake news, uznałam że jest zwykłą onuca, ruskim trollem i siara do niego zaglądać.
@Lolek1011: No to muszę przyznać, że w ten sposób zrezygnowałam z obserwowania Krystiana- pisał dokładnie to samo i jeszcze dosłownie zachęcał kiboli, żeby jechali i "pilnowali" porządku. Dwaj wielcy "patrioci" się znaleźli... Od tej pory już nie zaglądam do żadnego. Przekonanie Ksysia o zajebistości było już widać w wielu wcześniejszych sytuacjach. Teraz przeszedł sam siebie.
@DailyPunch: Czasami myślę, że tam są jakieś zawody który jest większym. I zdecydowanie zapraszanie bezmózgów co się naparzają na autostradach do wprowadzenia porządku w mieście jest przejawem cnót wszelakich. Sami jeden z drugim mogli zapakować swoje tyłki z siłki do swoich audików i ruszyć pomagać jako straż obywatelska. Tylko żeby sobie piwka nie zapodali po drodze, bo wreszcie przewaga szczęścia nad rozumem mogłaby się skończyć i jeszcze by nie dojechali.
@Lolek1011: już tv pokaywała "prawdziwe" nagrania haha, ja nie zamierzam nic nikomu udowadniać, bo prawdę znam i wiem kto co mi mówi, to nie są ludzie z tv, którzy sieją dezinformację na zlecenie polskojęzycznego rządu, ale masz ochotę wierzyć w kłamstwa, to przecież tylko Twój problem. Prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw.
@mykawz300: okej, to w takim razie powiedz mi dlaczego nie trafiły do netu żadne filmiki z tych burd? Przecież każdy teraz nagrywa wszystko, a tym bardziej zadymy i bijatyki. Jestem pewny, że umieszczone na prywatnym FB zaraz by się rozeszły udostępniane przez wszystkich i wszędzie.

Ale rozumiem, że wierzysz koleżance na słowo, spoko. Ja jednak potrzebuje dowodu