Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie #!$%@?, ja już mam dość tego wszystkiego. Moja dziewczyna zgubiła telefon, ja musiałem pilnie wyjechać na pół dnia, dałem jej kluczyk do mojego mieszkania, dobrze wiedziała że sobie nikogo tam nie życzę a ona co? Przyszła #!$%@? z dwoma kolegami poszukać telefonu xD to jest dla mnie abstrakcja. To już nie pierwsza taka krzywa akcja z jej strony, za każdym razem gdy się #!$%@?łem to oczywiście było: "przepraszam nie wiedziałam ze cię to tak zdenerwuje", potem ciach za tydzień kolejna akcja. Ta dziewczyna nie umie się niczego nauczyć lub po prostu robi to specjalnie. Nie wiem już co mam robić
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626f1a93bbb45c13443d47b4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Pierwsze pytanie: skąd dobrze wiedziała? Jeżeli była poinformowana przez ciebie, że nie życzysz sobie, żeby tam kogokolwiek sprowadzała i wciska taki kit, to nie masz zielonego pojęcia co tam robili i może kłamać z tym zgubieniem telefonu. Jak to pierwsza taka sytuacja to można ją poinformować, że jeżeli kiedykolwiek jeszcze raz coś takiego zrobi to koniec. Jak to już kolejna taka sytuacja, to jeszcze możesz ją skonfrontować co tak naprawdę
Moja dziewczyna


@AnonimoweMirkoWyznania: To nie jest twoja dziewczyna. Ona w tej chwili poszukuje chłopaka, albo cię testuje i oblewasz ten test. Jeżeli chcesz to być ty, to musisz być bardziej alfa. Musisz ustalić nieprzekraczalne granice, ona musi cię szanować. I pokaż jej, że masz inne opcje i że nie musisz z nią być. Ale na 90% ten związek nie wypali, bo już dałeś sobie wejść na głowę i jest za późno.
@AnonimoweMirkoWyznania: I jeszcze jedno. Tak laski robią to celowo. Celowo #!$%@?ą facetów po to by się otrząsnęli i naprawili związek i po to by ten związek się rozleciał jeżeli się nie otrząśniesz. To typowe zachowanie kobiet, które źle się czują w swoim związku. One to mają w genach. Wiem, bo byłem na twoim miejscu i byłem na miejscu gościa z którym przyszła do twojego mieszkania. Zawsze jest tak samo.