Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pragniemy z różowym kupić mieszkanie z rynku pierwotnego - w mieście co chwilę budują się nowe osiedla. Niestety przeciwna temu jest MAMUSIA :D. Popiera to tym, że to strach, że te bloki są stawiane na ilość, nie na jakość, że po latach wyjdą babole w tych blokach. I najlepiej, żebyśmy kupili mieszkanie z rynku wtórnego (XD). Dajcie mi siłę i argumenty, od razu zaznaczam że w żaden sposób nie jestem od niej zależny, nie chcę się tylko z nią użarcie spierać.
#nieruchomosci #deweloperka #mieszkania #budownictwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626e4a01bbb45c13443d3b90
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym teraz na Twoim miejscu jedynie dobrze sprawdzil dewelopera, moze przesadzam ale obawiam sie ze moze wrocic problem z niedokonczonymi mieszkaniami i placeniem raty za dziure w ziemii. A Mamusia sie nie przejmuj XD, #!$%@? mieszkania w wielkiej plucie, jak cos starszego to 2010 + albo mieszkania premium z 2002+. Mozna perełki znalezc z tego rocznika, co nie zmienia faktu ze osobiscie wolalbym nowe
@AnonimoweMirkoWyznania Bo to statystycznie się sprawdza. Deweloperzy często oszukują na materiałach.

Podczas oględzin budów domków jednorodzinnych często można zobaczyć prowizoryczne rozwiązania a najlepiej już jak kierownikiem budowy jest brat inspektora nadzoru nad budową xD

Nawet na grubościach preta zbrojeniowego potrafią oszukiwać względem tego jaki ma być według projektu.
@AnonimoweMirkoWyznania

Zależy co konkretnie kupujesz. Im więcej budów różnych objedziesz tym więcej zaczniesz dostrzegać. Nie polegał bym na "rzeczoznawcach" za których trzeba płacić. Najłatwiej weryfikować w domku jednorodzinnym i jest to o wiele istotniejsze niż w blokach. Ciężko żeby ktoś szukał np. Mostków cieplnych w bloku albo sprawdzał izolację fundamentu zeby mu piwnica nie pływała lub smierdziała grzybem.

Tak na szybko parę uniwersalnych rzeczy przy gotowym już mieszkaniu:

Jeśli chodzi o mieszkania