Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #juventus #delpiero #ksiazki

Właśnie skończyłem czytać autobiografię Del Piero i przyznam że nie była jakaś zachwycająca. Spodziewałem się trochę wiecej historii o poszczególnych meczach, bramkach itp.

Całość napisana całkiem przystępnie ale mimo wszystko nie polecałbym nikomu kto nie kibicuje Juventusowi.

Osobiście nieco wzruszył mnie fragment o tym, że jako dziecko po graniu w piłkę uwielbiał kłaść się na trawie i marzyć o wielkiej karierze patrząc w niebo, a po wygraniu MŚ w 2006 już jako wielki piłkarz zrobił dokładnie to samo i poczuł że w tym momencie osiągnął wszystko.

Ciekawy również był fragment jak po bramce w półfinale tego turnieju szukał żony na trybunach bo wiedział gdzie siedziała i nie mógł jej znaleźć. Okazło się że się przesiadła bliżej murawy i całkiem przypadkiem ją tam odnalazł. Jej radość widać zresztą na końcu tego filmiku:
h.....f - #pilkanozna #juventus #delpiero #ksiazki 



Właśnie skończyłem czytać auto...
  • 9
@Wojt_ASR: Też mnie to trochę zdziwiło, ale skupił się bardzo na swoim dzieciństwie i opowiedzeniu swojej historii od początku pomijając w dużym stopniu opowieści z czasów kiedy był już gwiazdą. Musisz wiedzieć że to niezwykle skromny człowiek. Pisał nawet że uwielbiał karnawały w Wenecji z żoną bo wtedy jak prawie nigdy mógł się poczuć jak normalny człowiek bo wszyscy nosili maski i nikt go nie rozpoznował :)