Wpis z mikrobloga

Jak odsyła się iPhone na gwarancje do wymiany baterii to oni ja testują czy serio jest #!$%@? czy nie? Bo bym w sumie oddał pod koniec gwarancji na darmowa wymianę żeby mieć te nowa baterie ale nie wiem czy się opłaca w to #!$%@?ć i ile czasu zajmuje taka wymiana
#iphone #apple
  • 10
  • Odpowiedz
@Kolorowezworki: No właśnie nie wiem xd, w regulaminie jest tylko napisane, ze obejmuje baterie które nie działają albo nie wytrzymują wystarczająco długo wiec #!$%@? wie ile to jest % i czy to jest istotne bo pewnie bateria może i mieć 100% i krótko trzymać z jakiegoś powodu i nie wiem czy oni to jakoś weryfikują czy wymieniają każdemu jak leci
  • Odpowiedz
@lodowka_z_piwnicy: No ja od września mam 98% wiec nie narzekam ale jakbym mógł za darmo sobie wymienić na nowa to czemu nie xd ale #!$%@? zostawię bo i tak wymiana baterii nie jest droga w razie co a pewnie z ta 12 na długo zostanę, No chyba, ze wreszcie wprowadza jakaś innowacje do nowych iPhonów
  • Odpowiedz
@Arekt: W sumie to nie wiem jakich innowacji jeszcze oczekiwać od smartfona. Wszystko co chce to mam ( ͡ ͜ʖ ͡)
No chyba ze odswiezanie, ale od 14 podobno kazdy model ma miec 120hz. Ja i tak poczekam do iPhone 16-17
  • Odpowiedz