Wpis z mikrobloga

Chciałbym zrobić sobie dziure w stole pod kosz na śmieci. Wpadłem na genialny pomysł, że nie potrzeba mi kosza. Po co skoro i tak w rękach wynosimy WORKI? A więc będzie wisiał sam worek. Chiałbym tylko go zaczepić na czymś na gómce, obwiązać wokół. Ale właśnie nie wiem na czym? Czego mogę użyć? Pasowałoby mieć jakiś okrągły drewniany pręcik na stole do którego bym mocował gumkę. Albo jakieś takie drewniane kółko wokół którego gumką worek zamocuje. Czego moge użyć? Jedyne co #allegro mi pokazuje to drewniane kółka od firanek, mikroskopijnych rozmiarów (bo muszą być puste w środku). Potrzebuje takie kółko o średnicy 11cm, puste w środku

#diy #majsterkowanie #drewno #pytanie #remont
Bunch - Chciałbym zrobić sobie dziure w stole pod kosz na śmieci. Wpadłem na genialny...

źródło: comment_165138533109zskM5wHGC1BjvKGgR6KF.jpg

Pobierz
  • 34
drewniany pręcik na stole do którego bym mocował gumkę. Albo jakieś takie drewniane kółko w


@Bunch: małe magnesy neodymowe można wkleić w nieprzelotowe otwory od dołu i do tego pierścień metalowy który trzyma worek od dołu
Zależy co będziesz wyrzucać. Obcięte nóżki z elementów elektrowniczych czy ścinki papieru i inne biurowe śmieci. Worek wyrzucisz raz na tydzień czy co dwa dni też spoko?
Rozwiązanie z gumką słabe o pod wpływem ciężaru będzie zjeżdżać z workiem.
Może otwór o średnicy przejścia kablowego do biurek? Może być bez tego obrotowego elementu.
Wsadzasz worek w otwórz i zakrywasz go tą zaślepką z tym, że falbanka z worka będzie wystawać Ci na
Rozwiązanie z gumką słabe o pod wpływem ciężaru będzie zjeżdżać z workiem.


@login_89: Nie będzie bo worek nie będzie WISIAŁ pod stolikiem, oprze ciężar na podłodze a worek będzie tak długi że w zasadzie góna część bedzie robić tylko za rękaw
oprze ciężar na podłodze a worek będzie tak długi że w zasadzie góna część bedzie robić tylko za rękaw


@Bunch: jak bedziesz wrzucac tam same papierki to spoko, ale wyrzuć tam puszkę po napoju, czy niedokręconą butelkę która zacznie przeciekać, to będziesz miał zaraz #!$%@?ą podłogę

słomiany pomysł IMO, kosz na śmieci na który trzeba uważac co się do niego wyrzuca xd