Wpis z mikrobloga

@bigdabro: Ja osobiście wyprzedałem wszystkie alty oprócz BTC, nawet na stracie. Otoczenie makroekonomiczne w jakim znajduje się teraz BTC i cały ekosystem kryptowalut nie pozwala na wzrosty. Kapitał odpływa z akcji, indeksów, teraz przyszedł czas na wyprzedaż krypto(ta wyprzedaż trwa od listopada/grudnia 2021). Przechodzi desperacko w inne hypowe projekty pokroju GMT albo APE, ale to jest kolejne ponzi. Wystarczy poczekać, aż ludziom zabraknie kasy na pompowanie tego typu projektów i zostaną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dolfro: czy ja wiem, pamiętaj, że inflacja szaleje jest za dużo kasy na rynku. Krypto są póki co pokazywane w złym świetle, ale jak się wojenna atmosfera ustabilizuje to te pieniądze ludzie tez w krypto będą ładowali. Poza tym eth 2.0 może podbić stawki.
@bigdabro: Ale zadaj sobie pytanie: gdzie ta kasa z dodruku jest? No gdzie? W BANKACH/HEDGE FUNDACH. Szarzy Kowalscy, którzy dostają kasę od państwa z socjalu/dopłat/zapomog, oni wydają tę kasę tu i teraz na produkty pierwszej potrzeby, bo ceny rosną szybko. W 2020 tak źle nie było, dlatego ludzie otrzymując darmową kasę, inwestowali to w krypto, indeksy, etfy, akcje. Teraz jest kompletnie inne tło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dolfro: możliwe, ale pamiętaj ze eth nie jest tylko w Polsce. To globalne waluty jak w stanach i na zachodzie się poprawi to eth skoczy nawet jak u nas będzie gnój