Wpis z mikrobloga

Weszłam na pikabu na tag Polska i serio oni uważają, że chcemy zając zachodnią Ukrainę, chcemy Lwowa. Ba! Oni są przekonani o tym, a jak dostali info, że od 1 maja będą intensywne ruchy naszych wojsk, to już się totalnie obsrali. I oni piszą, że biedna Ukraina, że my podzielimy ich kraj, biedni Ukraińcy xD Oni są tak odklejeni, że aż to jest nierealne.
#ukraina #pikabu #ruskiwypok
  • 28
  • Odpowiedz
@cocieboli: I głupi lud dookoła jeszcze myśli, że my te czołgi i broń dla Ukraińców przerzuciliśmy xD Przenosimy sprzęt a potem tylko ludzi wystarczy przewieźć na miejsce i nikt nic nie podejrzewa.

IQ level 9999
  • Odpowiedz
I oni piszą, że biedna Ukraina, że my podzielimy ich kraj,


@cocieboli: Do tego wierzą, że oni Rosjanie musza do tego nie dopuscic i obronić niepodległosc Ukrainy przed Polakami.
Niesamowite jak inzynieria społeczna Kremla może zezwierzęcić wiekszośc narodu. Kopiuja nazizm pełnymi garsciami.
  • Odpowiedz
@cocieboli: Wszystko jest możliwe, sami zobaczymy co będzie 9. maja. W zasadzie to my też nie wiemy co się wydarzy. Może przygotowują ruskie społeczeństwo na wejście wojsk pokojowych NATO w celu obrony zachodniej i południowej Ukrainy. Te ćwiczenia mobilności i co za tym idzie transport wojsk to... nie wnikam, jestem jednak pewien, że każdy krok NATO będzie odpowiedzią na poczynania rosjan. Wszystko jest w rękach rosyjskich elit, zarówno eskalacji jak i
  • Odpowiedz
@Subtelny_Prostak: No dobra, ale oni piszą, że my chcemy podzieału Ukrainy i chcemy ZAGARNĄĆ zachodnią część xD no weź, przecież to paranoja. Może faktycznie są planowane ruchy wojsk NATO do Ukrainy, ale oni piszą, że my chcemy przejąć część kraju bez udziału NATO.
  • Odpowiedz
@Subtelny_Prostak: właśnie nie lubię jak tak ludzie zalana na jednostki, o zły Hitler a gdzie wszyscy co to robili. O w rękach elit, oligarchów, illluminati, wszystko by czuć się zwolniony z działania. To jest w rękach ludzie ze go popierają i kupują ta tania propagandę, nie miał by poparcia nie miał by władzy, miałby większe poparcie ktoś normalny to było by normalniej. Nic bez przyczyny
  • Odpowiedz
@chester-bukacinski: Również tak uważam. Myślę też, że to właśnie ruskie społeczeństwo nie pozwoli zakończyć tej wojny. Putin teraz bardziej obawia się rosjan niż NATO. Gdyby teraz się wycofał to naród jak hieny rzuciłby się na niego za te wszystkie nie tyle sankcje co utracone marzenia o potędze mateczki rosji.
  • Odpowiedz
@cocieboli: Wrzucałem materiał z pikabu dziś na mikroblog, ale nie zaszkodzi wrzucić jeszcze raz:

Czy będą sankcje przeciwko Polsce?

Na fali doniesień wszystkich nowości o Polsce i Rumunii pojawiły się dwa pytania skierowane do domowych analityków:

1. Jeśli Polska i Rumunia spróbują zająć część Ukrainy, to czy będą wprowadzone sankcje przeciwko nim?

2. I kogo, w tym przypadku, będzie wspierać UE i NATO (pieniędzmi i bronią)?


xD
  • Odpowiedz
@cocieboli: Bo taka była już od dawna propaganda rządu. Żyrynowski otwarcie z trybun sejmowych nam proponował podział Ukrainy. Ten naród ma dostęp do internetu, jeździł po świecie a i tak jest totalnie nastawiony przeciwko cywilizowanej Europie. Ot geny mongolskich hordy.
  • Odpowiedz