Wpis z mikrobloga

Mobile ostatnio podsunelo mi taka propozycje - www.shorturl.at/bdhxG czyli Lexus IS 250 z 2008 roku. Przyznam szczerze, ze nigdy jakos nie myslalem o japonskim aucie ale po roku czasu spedzonym z Mercedesem W211 samochod, ktory nie wywala bledow w petli i nie wyswietla check engine przez 80% czasu bylby mila odmiana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to ogolnie z tymi Lexusami jest? Naprawde sa tak niezawodne jak wiesc na miescie glosi czy to tylko mit? Wiem, ze czesci do nich beda drogie ale z drugiej strony jak sie mniej psuja to w sumie nie ma to wielkiego znaczenia.

No i do posiadaczy ISa - jak wyglada komfort podczas dluzszych tras?

#samochody #lexus #toyota
Pobierz Basti91 - Mobile ostatnio podsunelo mi taka propozycje - www.shorturl.at/bdhxG czyli ...
źródło: comment_1651231558aEAKiABof2yaHskYmFe45z.jpg
  • 6
@Basti91: kupiony przy 120 tys teraz 260. Oprócz oleju klocków itp. to z grubszych spraw to było sprzęgło plus dwumas 2100€ razem z robota i raz padł mi alternator i akumulator to też było z 600€. A tak zero problemów. Ogólnie uwielbiam to autko. Ale mało oszczędne bo średnie niżej niż 9.5 to nie da rady. Jeździ się przyjemnie i pięknie wygląda. Aż się pochwalę.
Pobierz jndr00 - @Basti91: kupiony przy 120 tys teraz 260. Oprócz oleju klocków itp. to z gru...
źródło: comment_1651232146DMFBR95K3UMYDJSakMselj.jpg