Wpis z mikrobloga

@EngineeRaf: A w Polsce się nie żyje na pokaz? Moim zdaniem na zachodzie każdy ma wywalone jakim autem jeździsz albo jaki masz telefon. W Polsce iPhone na 48 rat i auta w leasing byle się pokazać. No cóż kolego powodzenia Ci życzę ale moim zdaniem błąd ogromny tam wracać szczególnie obserwując co się tam dzieje z cenami i standardem życia.
@EngineeRaf: tez jestem ciekaw po co wracac do Polski. W sensie wracac w ogole, a tym bardziej teraz. Bardzo interesuje mnie praca, zarobki, gdzie mieszkales (jezeli Londyn to w jakiej dzielnicy), ogolnie szczegoly. Sam siedze tu juz dobre 13 lat i nie wiem skad pomysl zeby w ogole myslec o powrocie do Polski :) Na domiar pomysl o wykopowym update po 6 miesiacach i powiedz nam jak to sie w Polsce
@EngineeRaf: dodaj jeszcze prosze parafke o poziomie jezyka angielskiego/angielskiego biznesowego, troche informacji o pracy, mozliwosciach rozwoju zawodowego i czy robiles cokolwiek w tym kierunku, w jakim kregu znajomych sie obracales (polacy/anglicy) i jakie masz plany po powrocie do PL.