Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wyjaśni o co ta afera? Wypuścili kufle, a ludzie narzekają, bo nic nie jest na nich nadrukowane? Przecież na pudełku były zdjęcia z kuflami bez nadruków. W gazetce też były zdjęcia kufli bez nadruków. Czego spodziewaliście się po rozpakowaniu? xd Zrozumiałbym złość gdyby na pudełku był kufel z pięknym nadrukiem "Kanał Sportowy", a w środku kufel bez nadruku. Przecież nikt nikogo nie oszukał i nie zmuszał do kupowania.
Widzieli co kupują, ale płaczą, bo po rozpakowaniu jest to co było na pudełku i w gazetce. Śmiechu warte.

#kanalsportowy
Pobierz aruel89 - Ktoś mi wyjaśni o co ta afera? Wypuścili kufle, a ludzie narzekają, bo nic ...
źródło: comment_1651147500GXyCFuk5drMa7oCrvBVk76.jpg
  • 9
@aruel89: Z tego co ja widzę to chodzi o dwie rzeczy: pierwsza to mega brzydka naklejka na każdym kuflu z napisem "Kanał sportowy" która wygląda tak badziewnie że chyba jeszcze w sklepie powinno się je ściągać. Po drugie to koszt takiego kufla bez naklejki i bez opakowania to koło 5zl w detalu ( koło 2zl w hurcie), cena w biedrze to 30zl za 3szt. Więc płacisz za piękny karton który służy
@lotnik939: a czy na opakowaniu czasem nie jest napisane jaka pojemność? Ludzie się obudzili, że marki sprzedają szajs ze swoim logiem za duże pieniądze xdd (tu akurat zapomnieli loga?)
@lotnik939:
1. Jak się kupuje szklanki, kubki, talerze itp. to też są na nich naklejki do zerwania i wyrzucenia.
2. Jak kupujesz koszulkę "no name" to płacisz 20 zł, a jak jest ta koszulka sprzedawana przez znaną markę to płacisz 120 zł. Od bardzo dawna tak to wszystko działa. Towar jest wart tyle ile ktoś jest w stanie zapłacić.
@akomo94: Zadałem proste pytanie, ale nie dostałem sensownej odpowiedzi.
Wychodzi na to, że ludzie kupili kufle i są zniesmaczeni, bo w środku był taki sam kufel jak na pudełku i w gazetce aaaaahahahahahaha Nie mam więcej pytań XDDDDDDDDD
@Esarmist: No jest ale co to zmienia dla faktu że nie są dostosowane do standardowej butelki harnasia czy tatry? XD Myślę że stąd część hejtu na to idzie. Ja je zobaczyłem , nie kupiłem bo nic specjalnego. Nie napisałem że mam żal czy jakieś pretensje tylko było pytanie co nie pasuje to napisałem. Jest wolny rynek i każdy ma prawo sprzedawać za ile chce. Myślę że główny hejt idzie na to
@aruel89: wszystko ok i ja to rozumiem i się zgadzam. Hejt nie jest na to że kupujesz i dopiero w domu oglądasz i hur dur oszukali mnie! Według mnie główny punkt tej "afery" jest stąd że ludzie oczekiwali czegoś fajniejszego może nietypowego a wyszła tandeta. To już chyba lepiej zroganizowali pączki ekipy bo inaczej na półce wyglądają a chemia ta sama XD No i życzę nam wszystkim żebysmy tylko takie afery