Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@n0xx nawet myślałam, czy nie chcieć się doprowadzić na skraj rozpaczy i wyrywania włosów, ale zdusiłam tego diabełka na ramieniu XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@dizzy126 jeszcze gorzej - a co jak ułożysz prawie wszystko i okazuje się że jakichś puzzli brakuje i zaczniesz się zastanawiać czy to ty nie widzisz igły czy jest na brakujących puzzlach... :D nie dość, że stóg siana to jeszcze z ciucholandu XD
  • Odpowiedz
@lunaria: Zastanawiam się czy Cię nie poprosić o zrobienie mi przysługi z kupnem tego ale z drugiej strony jak jakiś pomiot szatana po złości wyrzucił parę puzzli ze środka to nie wiem czy nie skończyło by się to samobójem przy końcu układania tych puzzli.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@n0xx hahahahahahaha o szalony :D i takich ludzi podziwiam, pisz na mirko jak zaczniesz mieć myśli samobójcze :D widziałam, że tam w opakowaniu jest taka tyci słodziutka lupka ( ʖ̯) chociaż nie wiem w czym ona pomoże xD
  • Odpowiedz
@lunaria: Myślę, że pierwszy dzień będzie najprzyjemniejszy bo z brzegami pójdzie najłatwiej, a później każda kolejna próba ułożenia tego będzie przypominać umysłowe chodzenie po lego :)
Zobaczymy ile dni mi zajmie zanim to rzucę w cholerę.
  • Odpowiedz
@n0xx: Szanuję. Sama zastanawiałam się, czy nie kupić, ale poprzestanę na obserwowaniu Twojej relacji :D Dziel się postępami na Mirko!
  • Odpowiedz