Wpis z mikrobloga

Mensa dla dużych penisów?

Moim zdaniem powinien istnieć odpowiednik organizacji Mensa dla posiadaczy dużych penisów. Nie może być tak, że wchodzisz do jakiegoś pokoju np. w poczekalni i nie wiesz jaki rozmiar penisa mają kolesie obok. To upokarzające po prostu.

W Pensa (Mensa dla posiadaczy niemikrusów) wchodziłbyś do pokoju i wiedziałbyś, że w pomieszczeniu nie ma nikogo z penisem poniżej 18 cm w stanie wzwodu, tylko same odpowiedzialne i dojrzałe emocjonalne samce bez kompleksów. Penisa jest jak poroże u jelenia.

Wyobraźcie sobie, wchodzicie do poczekalni/baru i pytacie się: kto z Pensa?
I od razu posiadacze nie
mikrusów podnoszą ręce a loszki świdrują ich krocza wzrokiem. Natura.

W internetach jest przynajmniej forum LPSG dla posiadaczy dużych luf. Przeglądając je mam komfort psychiczny, bo zakładam, że przynajmniej połowa z obecnych tam użytkowników to dobrze rozwinięte genitalnie samce o prawidłowym oglądzie świata.

#blackpill #dickpill #przegryw #pasta #heheszki ##!$%@? #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #chadvsincel #chadowezycie #mensa #natura
Pobierz Danzinger - Mensa dla dużych penisów?

Moim zdaniem powinien istnieć odpowiednik or...
źródło: comment_1651056293XGQrSJXqEuRaiuruRzCv2n.jpg
  • 17
@Danzinger: Świetny pomysł, już dawno powinna powstać taka organizacja, ale jak widać to wiele świadczy o społeczeństwach mikrusów. Pytanie tylko jaki byłby próg wejścia - czy top 2% tak jak w Mensa czy może inaczej. Nazwa "Pensa" też dobra, ale nie wiem czy nie byłaby lepsza "Kutangensa" (samo słowo jest dłuższe co symbolizowałoby dłuższe armaty od reszty ludzkości).
@Danzinger:

Penis jest jak poroże u jelenia.


Jelenie walczą między sobą o samice używając poroży. Kiedyś byłem świadkiem jak dwóch gości walczyło między sobą na pindole. Jeden miał mikrusa, a drugi miał dużego. Wydawało mi się, że ten z dużym łatwo pokona tego z mikrusem, ale tak nie było. Gość z mikrusem wbił się #!$%@? w cewkę moczową przeciwka okrutnie go raniąc. Potem posiadacz dużego naganiacza zmarł (10 lat później na