Wpis z mikrobloga

Pomimo mojej wielkiej niechęci do miliarderów - gość jako człowiek jest właściwie bogiem i stać go na wszystko na tym chorym świecie. Tymczasem, wielkomiejskie lewaczki śmigające za minimalną, jako podawaczki kawy w biurze, wysyłają go na... TERAPIĘ XD

Taka jest ta dzisiejsza lewica. Chwała korporacjom i konsumpcji. A jak jesteś brzydki albo nie grasz do jednej bramki z feministkami, to won na terapię, intzeluuu!.

Niemniej, zbliża się pride month, więc na pewno skowyt tych odrealnionych botów ukoi fakt, że Twitter ustawi sobie tęczowe kolorki na zdjęciu profilowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #bekazlibka #neuropa #4konserwy #blackpill #pieklomezczyzn #bekazrozowychpaskow
TywinLannister - Pomimo mojej wielkiej niechęci do miliarderów - gość jako człowiek j...

źródło: comment_1651051026terlOob4OeKuOCXeQbHxEC.jpg

Pobierz
  • 67
no to fajne macie na lewicy żarty, że nabijacie się z problemów psychicznych osób, które potrzebują potencjalnie pomocy.


@Tywin_Lannister: a czy ja napisałam, że to fajne? śmieszą mnie tylko twoje priorytety i zakłamanie

btw. czekam na więcej mizoginistycznych wpisów z twojej strony, panie empato ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tywin_Lannister
Jeszcze nie tak dawno oskarżano elona, że nie płaci podatku od akcji, więc sprzedal akcje I zapłacił 15mln podatków, jakoś nikt z krzyczących wcześniej nie pochwalił ze jest przykładem dla innych miliarderów, przeszło bez echa
artykuł

Jakiś typek mówił, że Elon za 2% swojego majątku może rozwiązać problem głodu na świecie, no to Elon napisał, że odda 2% jeśli pieniądze zostaną wydane w przejrzysty sposób aby każdy wiedział na co idą,
@Tywin_Lannister: wiesz jak mają na imie dzieci elona? W dodatku był z amber od Deppa, jego aktualna partnerka też normalna nie jest. To i wiele innych rzeczy świadczy o tym, że może nie być do końca zdrowy na umysle i pieniądze nie mają nic do rzeczy. Mało milionerów strzeliło sobie w łeb albo się zaćpało? Może jest zdrowy, może nie jest zdrowy, ale po samym stanie konta nie można tego ocenić.
górny dialog NIGDY NIGDZIE nie powstał, typowe urojenie. Dosłownie ani jedna osoba na świecie tak nie zareagowała


@Pierorzek: Ależ oczywiście, że powstał. Sam byłem świadkiem jak na stwierdzenia mężczyzn, że chcą mieć partnerkę, kobiety reagowały odsyłaniem na terapię, bo ich zdaniem powiedzenie, że chce się kogoś mieć to "niepogodzenie z sobą samym", "uzależnienie od drugiej osoby" itp.

Mało tego, powstają jeszcze lepsze dialogi:

Rozmowa z koleżanką na jeden temat, nagła zmiana: