Wpis z mikrobloga

@dict: ELD wymieniony na używany i pomogło na miesiąc. Ogólnie jak się wszystko odkręciło i skręciło to była chwila spokoju ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nic więcej nie było sprawdzane bo natrafiałem na samych magików co bez otworzenia maski mi chcieli wymieniać pół samochodu i "w sumie co to panu przeszkadza"
@Zataok: Podstawową informacją dla Ciebie powinno być napięcie na akumulatorze. Jeśli gdzieś masz słabe połączenie elektryczne, to na wyjściu regulatora napięcia może być napięcie nawet o 1.5V wyższe niż na aku. Zależy od auta, ale sterownik silnika widzi raczej to pierwsze napięcie - na wyjściu regulatora.
Miejsce 20 letnich szrotów jest na złomie


@kaaban: a twoje miejsce jest na czarnej. Mechanicznie ten samochód nie ma sobie nic do zarzucenia, wszystko robione jak jest najmniejszy sygnał na wymiany.
Zresztą twoje problemy to bardzo dobry przykład. Myślisz że w 5 letnim samochodzie miałbyś taki problem z diagnozą usterki?
@qscc wszystkie. Ja targałem Vectrę C, a to elektryczna pomyłka jest. Jak koleś usłyszał jakie auto, to tylko westchnął, a ja się zaśmialem ;) ale nie odmówili.