Wpis z mikrobloga

#radomiak #ekstraklasa #pilkanozna

Mały protip dla trenerów #1liga w Polsce: NIE AWANSUJCIE!

Banasiak by olał poprzedni sezon, zajął np. 4 mieście i odpadł w barażach, to by nadal miał prace i mógłby tak siedzieć w Radomiu latami. Pierwszy błąd jaki popełnił to był awans, drugi, wygrywał na jesieni. Jakby się trzymał 12-13 miejsca od początku to działacze by nie wpadli na pomysł, ze Radomiak to potęga co powinna walczyć o mistrzostwo i może by przetrwał.

Serio, jedno z bardziej debilnych zmian trenera jakie widziałem, w dodatku za niego ma przyjść Lewandowski(ten z Ukrainy)
  • 8
@miki4ever: Awans nie był błędem. Błędem było to, że jesień dała nadzieje w klubie na puchary.

Trzeba było siedzieć w środku tabeli od początku i teraz nie byłoby problemu.

Jestem ciekaw, co dalej będzie w Radomiu, ale mi to pachnie drugą Zawiszą Bydgoszcz sprzed paru lat.
@Zi3L0nk4: Mnie jednak pachnie Zawiszą o tyle, że podobnie jak bydgoski klub robi się z tego jakaś "pralnia" dla agentów, którzy wrzucają różnej maści szrot do klubu i oczekują ich wypromowania.

I podobnie jak w Zawiszy pierwszy rzut tego szrotu pozytywnie zaskoczył (w Zawiszy pamiętam wtedy był taki silny defensywny pomocnik - Goulon?), a potem było coraz gorzej.

A Zagłębie Sosnowiec to po prostu było za słabe na Ekstraklasę, a potem