Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zdrada #kac #zwiazki #seks #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zalesie

Zdradziłem wczoraj swoją dziewczyne. Mam takiego kaca moralnego jak cholera :/ Leżę i płaczę.

Jesteśmy ze sobą 3 lata, wiedziałem że ma niskie libido, ale mi to nie przeszkadzało. Myślałem że wyszalałem się za młodych czasów. Ale po tych 3 latach jakoś zaczęło mnie to denerwować. Raz w tygodniu na misjonarza, pod kołdrą tak to wyglądało... Rozmowy były, ale bezskutecznie. Noi się pokłóciliśmy w weekend, poszedłem na kluby odreagować z kumplami i jak można się spodziewać poznałem... Ukrainka słabo po polsku, lepiej już po angielsku, wypiliśmy trochę, hamulce puściły. Żabka, uber, mieszkanie, seks do widzenia... Jak się przespałem i wstałem teraz to sobie uświadomiłem ja #!$%@? co ja zrobiłem... Nie wiem, miałem się z nią zaręczać a zrobiłem największe świnstwo jakie można zrobić człowiekowi. Jedynie wiem, że nie może się o tym dowiedzieć, chce jakoś byśmy wyszli na prostą. Zaraz się komentarze posypią, hurr durr jesteś bydle nie człowiek, ale serio życie nie jest takie proste jak się wydaje. Seksualność jest bardzo ważna a mówienie że nie to znaczy że ktoś nie zna tematu.

Załamany kompletnie jestem :/

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6265235b8804c9d07732e95c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 25
  • Odpowiedz
Jak się przespałem i wstałem teraz to sobie uświadomiłem ja #!$%@? co ja zrobiłem... Nie wiem, miałem się z nią zaręczać a zrobiłem największe świnstwo jakie można zrobić człowiekowi.


@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś #!$%@? zwykłą świnią!!!!
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: miałeś się zaręczać a leżysz i płaczesz, bo zdradziłeś? Zrobiłeś to raz, zrobisz i kolejny bo do siebie nie pasujecie. Za którymś razem wyjdzie to na jaw, laska zacznie coś podejrzewać jeśli nie jest głupia. Jedyne wyjście, to takie, że jej to nie będzie przeszkadzało, ale nie mój cyrk nie moje małpy. Nie psuj jej życia skoro i tak nie pasujecie do siebie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Seksualność jest ważna, ale wierność i lojalność najważniejsza. Zwyczajnie zdradziłeś kogoś kogo kochasz i z kim od trzech lat żyjesz, to jest niewybaczalne. Trzeba było sobie kupić sztuczną cipkę i ją ruchać pod prysznicem, a nie lecieć z jakimś szlaufem poznanym w klubie do łóżka. A na problemy z libido są różne sposoby i może trzeba było się zainteresować tematem, a nie skakać w bok. Wstydź się, naprawdę, kobieta ci
  • Odpowiedz