Wpis z mikrobloga

Niby taka banalna rzecz, ale nie potrafię rozkminić. Ktoś robił w mieszkaniu PAWLACZ? jest gdzieś opis diy jak się za to zabrać?
Albo jakbym chciał, żebyt ktoś mi to ogarnął to kto? stolarz?

Będzie robiona ścianka działowa z gk i myślałem, że nad drzwi dodać pawlacz na drewnianej ramie, z wierzchy płyta paździerzowa, od spodu gk, może jakieś światło. szukam inspiracji a tu pustka, jakby w ogóle nikt już nie robił takich rzeczy. Pomocy.
(,)
#remontujzwykopem #remont #mieszkanie #diy
Pobierz
źródło: comment_1650752251EeMMxTWkAVX58lEHIRPQzK.jpg
  • 25
@walk_on_gilded_splinters w Castoramie ostatnio trafiłem na taki "kącik mebli na wymiar u stolarza" ( ͡º ͜ʖ͡º) tj. regały gotowych płyt meblowych, półek na jakieś szafy itp., ewentualnie możesz się wspomóc np. jednolitymi frontami do kuchni jeśli nie znajdziesz odpowiednich w dziale szaf. Wydaje mi się że to powinno załatwić sprawę materialu. No a reszta to już tutoriale na YT i dobra wyrzynarka.

@walk_on_gilded_splinters: zobacz sobie czy Ci się nie mieszczą standardowe kuchenne szafki z marketu w to miejsce. Są przynajmniej estetyczne. Pamiętaj o dobrych kołkach lub szynach bo jak tam nawkładasz żeby nie spadło.
Zwykły stolarz co robi kuchnie i szafy może to zrobić, ale jeśli masz tylko pawlacz to walnie raczej dużą cenę bo mu się nie będzie chciało takiej drobnicy robić. Ale możesz zawsze przedzwonić w kilka miejsc i zapytać.