Wpis z mikrobloga

@tler: Typowa przemocowka jak amber heard. Jak w Czarze Ognia Ron byl zazdrosny o Kruma i powiedzial jej pare slow, to Ron najgorszy, jak w szostce ona zazdrosna o Lavender i Rona poranila do krwi, przez cale tygodnie mial slady po ugryznieach, to...Ron jest najgorszy, biedna hermionka przez niego placze. Wykorzystywanie McLaggena do wzbudzenia zazdrosci w Ronie tez zalosne. W Insygniach gdy powrocil do nich po zniszczeniu horkruksa to tez sie
  • Odpowiedz
@kama987123: Z tym biciem pięściami, to tak jak mój różowy, gdy mówię coś rasistowskiego( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie było tam agresji

Z Krzywołapem było niezrozumiałem, też mnie wkurzało. No i też nie lubiła, gdy ktoś był w czymś lepszy. Resztę inaczej zapamiętałem.
  • Odpowiedz
@tler: Sluszna uwaga z tym ze nie lubila gdy ktos byl w czyms lepszy, kompletnie o tym zapomnialem, a przeciez 80% Ksiecia sie wokol tego krecilo, jak miala kryzys egzystencjalny i nagle cale jej ego rozpadlo sie na milion kawalkow, bo Harry nagle byl lepszy w eliksirach niz ona. A jeszcze co do Wieznia, to jej empatia w kierunku Lavender, gdzie Trelawney przepowiedziala ze "to czego sie obawia" stanie sie dnia
  • Odpowiedz