Wpis z mikrobloga

Testuje odlewke Dior Homme cologne od Mirka. Wczoraj global, dziś też. Jezu, chyba najlepsza bergamotka w otwarciu z jaką miałem do czynienia. Soczysty, kwaśny cytrus, aż ma się chęć włożyć flakon do lodówki i spsikać się nim w upalny dzień. Po czasie do cytrusów dołącza soczysty grejpfrut który delikatnie wygładza całą kompozycje. Na końcu jest piżmo które daje męski wydźwięk...
Drogi skurczybyk jest, ale ku... warto.
Trwałość na mnie to 6-8 godzin.
Składniki bardzo dobrej jakości.
Dior TOP
#perfumy
GodALLU - Testuje odlewke Dior Homme cologne od Mirka. Wczoraj global, dziś też. Jezu...

źródło: comment_1650741156t6nFoR6i7pLr9ygEJCbGnL.jpg

Pobierz
  • 17
@GodALLU: no i jak się nie mylę ten zapach od Diora wygrał w konkursie na najlepszy zapach na lato. Albo był gdzieś w czołówce. No i to by się zgadzało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GodALLU: ten zapach to mistrzostwo świata, flakon mistrzostwo świata, atomizer najlepszy jakiego doświadczyłem, trzeba być tylko wybrańcem, na którym sok dobrze klei, u mnie klei na 4-6h co uważam za bardzo dobry wynik jak na letniaka
@GodALLU: skóre mam średnią i niewiele trzyma się mnie długo(ale Zara VL Colone trzyma na mnie dłużej niż DHC), chociaż taki Valentino Uomo Intense albo Prada Lhomme Intense dają radę, ale to inne profile zapachowe - chociaż ostatnio byłem pozytywnie zaskoczony że taki świeżak jak DG LB Forever trzyma na mnie 10h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trwałość na mnie to 6-8 godzin.


@GodALLU: Wielu używa go w lato a imho jest zdecydowanie lepszy na wiosnę/jesień. W lato ten zapach wyparowuje w 1h nawet przy 15 strzałach. Nawet na ubraniach dość szybko ginie a szkoda, bo przepiękny zapach. W ogóle cała linia Dior Homme to mistrzostwo świata.