Wpis z mikrobloga

@K4KU a tam #!$%@?. Można mieć żonę, 30+, dzieci, a i tak docenić fajną dupę albo cycki na ulicy czy w internecie. I nie, nie trzeba być spermiarzem - scrolujesz, patrzysz - fajne, jedziesz dalej. Jak jeździsz Daćką to nie znaczy, że nie możesz na ulicy obejrzeć się za Ferrari albo innym mustangiem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@K4KU: jak ci się nie podoba to trzeba było przewijać dalej zamiast pisać jakieś pseudointeligentne fraszki o dojrzałości i priorytetach pod zdjęciem #!$%@? baby z dekoltem, która je sobie pizze XDDDD
  • Odpowiedz
@K4KU: chlop wrzucil zdjęcie cycatej laski z pizza a Ty się rozprules jakbys naprawdę wczoraj pierwszy raz gola babe na żywo zobaczyl.
  • Odpowiedz
@Borysko_88: żonaty dzieciaty 40+ here, tag NSFW naprawdę lubię najbardziej mam bekę jak leżę z lapkiem w sypialni i wchodzi moją żona centralnie widzi jakieś cycki które przewijam i zawsze coś pod nosem puści typu "fajne rzeczy oglądasz" na to ja odpowiadam spokojnie "no widzisz kochanie to jest strona główna i ktoś takie rzeczy wrzuca ja za to nie odpowiadam że to się wyświetla" ( ͡°( ͡° ͜
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.