Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirasKo-Kalwario: Nie żebym narzekał na takie widoki, ale zastanawiało mnie zawsze po co kobiety to robią ;x U mnie w pracy jest jeden dobry rozwiedziony milf, który pracuje przede mną stanowisko obok i zawsze jak zamiata podłogę to sie schyla tak, żeby było widać jej prześwitujące stringi, a przed innymi tego nie robi
  • Odpowiedz
@Lolexmen: bo kobiety to emocjonalne ćpunki,
A po co faceci katują bicepsa na siłowni w piątki przed imprezami? Tak jesteśmy stworzeni przez naturę i jedni się lubią tym chwalić i czuć pożądanie a inni nie.
Ja jak widzę duży dekolt to się tam patrzę bo po to kobieta go odsłania żeby czuć się lepiej, przecież piersi nie potrzebują takiego wietrzenia.
  • Odpowiedz
@Xysz: właśnie z tym będzie ciężko, bo jak z nią rozmawiam w pracy, to mówiła, że już miała pare przypadków, że faceci w moim wieku ( 26 ) do niej pisali na FB w wiadomym celu i że kazała im odpuścić, więc to był pewnie sygnał dla mnie żebym nawet nie próbował, ale kontakt mamy bardzo dobry
  • Odpowiedz
do niej pisali na FB w wiadomym celu i że kazała im odpuścić, więc to był pewnie sygnał dla mnie żebym nawet nie próbował,


@Lolexmen: źle to odczytałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To, że im kazała nie znaczy, ze tobie by też kazała odpuścić, a jak gada z tobą na takie tematy to raczej nie bez powodu, laska która nie jest zainteresowana gościem w ogóle nie porusza
  • Odpowiedz