Wpis z mikrobloga

Proszę o polecenie jakiegoś "kozackiego" miniserialu lub serialu na #netflix lub #hbomax , którego fabuła zamyka się w jednym sezonie. Może któryś wyjątkowo utkwił wam w pamięci?

Z tych co pamiętam, to widziałem Gambit, The Spy, Czarnobyl, Detektyw, Kampania Braci, Pacyfik, Wielkie Kłamstewka, Bodyguard, Niewiarygodne, Wąż

#seriale #filmnawieczor #kiciochpyta
contrast - Proszę o polecenie jakiegoś "kozackiego" miniserialu lub serialu na #netfl...

źródło: comment_1650634462h6fHCTJE32qyA2kuF6sXiO.jpg

Pobierz
  • 147
@contrast: Delhi Crime - Z tego co wiem to dosyć mocno mija się z prawą na temat tamtejszej pracy policji przy sprawie, którą serial opisuje. Ostatecznie polecam bo jest to bardzo dobry kryminał. Nie ma z tego co pamiętam Lektora, więc albo napisy albo po angielsku trzeba ogładać.
@contrast: Młody papież też świetny, 4 lata później powstał nowy papież, którego można traktować jak 2 sezon.
Ostatni taniec - fajny dokument o Jordanie.
Do tego wspomniane wcześniej Utopia (2 sezony, ale po 6 odcinków) i polskie Ślepnąć od świateł.
Delhi Crime - Z tego co wiem to dosyć mocno mija się z prawą na temat tamtejszej pracy policji przy sprawie, którą serial opisuje. Ostatecznie polecam bo jest to bardzo dobry kryminał. Nie ma z tego co pamiętam Lektora, więc albo napisy albo po angielsku trzeba ogładać.


@Szuwax: dziękuję, opis brzmi bardzo intrygująco
nowy papież, którego można traktować jak 2 sezon.

Ostatni taniec - fajny dokument o Jordanie.


@dondon: dziękuję, tych nie widziałem. Oglądałem ostatnio Młody Papież i bardzo mi się podobał