Wpis z mikrobloga

Panowie czy wasze PS5 podczas grania w Horizona Forbidden West też buczą czy jak kto woli piszczą ? W niektórych miejscach jak odpalam menu dźwięk ustaje,a w niektórych tak jak i podczas gry dźwięk staje się głośniejszy,wiadomo że w porównaniu z PS4 który chodził jak odrzutowiec to i tak jest to praktycznie niesłyszalne,ale jest to moja druga ps5 i przy pierwszej zdaje mi się że była trochę cichsza,nie wiem na ile to jest problem tego w jak bardzo wymagającą grę się gra,a na ile jest to problem który występuje w większości PS5 i nie zależy od tego w co się gra?
#ps5
  • 18
@Setivar: chyba wszystkie wersje ps5 tak maja podczas rozgrywki, ja osobiscie gram na sluchawkach wiec i tak tego w ogole nie slysze, co do gier to wiadomo, ze jak sa bardziej wymagajace to sa glosniejsze niz jakbys odpalil jakas starsza gre xD
Dzięki Pany,no tak właśnie myślałem czy jest sens odsyłać ta konsole,być zaś bez konsoli i liczyć że może trafi się cichszy egzemplarz o,ale chyba faktycznie nie ma to sensu bo na sam gameplay wpływu to nie ma a gram i tak głównie na słuchawkach. @mlnrz: Mój pierwszy egzemplarz ps5 był zamówiony jakoś w kwietniu 2021 i też coś tam było słychać ale zdaje mi się że był cichszy niż konsola która
@Setivar ja odsyłałem, poszukaj mojego posta to może nie stracisz 2tyg czasu bo wysyłka nic nie da, co najwyżej przyślą Ci nowszy model że skrzypiącym wiatrakiem
@Setivar: Miałem dokładnie to samo. Miałem 2 nowe ps5 i w każdej to samo. To są te cewki i nic z tym nie zrobisz…boli tylko to że niby taka firma i patrząc ile ta konsola kosztuje to lepią taki nisko jakościowo sprzęt. Moje 2 konsole miały ten sam problem i ostatecznie sprzedałem ją bo nie dało się wieczorkiem przy ściszonym tv grać bo się skupiałem na tym dźwięku a nie na