Wpis z mikrobloga

Ten moj sasiad co sobie te auta naprawia itd to całą noc siedzi i w dzień tez XD Ja sie zastanawiam kiedy on spi, bo ja to przynajmniej jak pozno ide spac do sobie odsypiam, a pn non stop
Brzmie juz jak stara baba XD

  • 24
  • Odpowiedz
@dongio: pewnie tak, ale dzisiaj akurat caly dzoen siedzialam w domu chora i ciagle slyszalam, ze cos tam #!$%@? sobie XD i teraz tez z kolegami stukają, silnik piłują, więc tak dzisiaj rozkminialam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Bananada: Każdy mój ziomek, co naprawiał samochody we własnym warsztacie #!$%@? amfetaminę i nie spał po po pare dni i nocy z rzędu. O której godzinie bym nie przyjechał, to zawsze grzebali przy samochodzie. Spali tylko jak przysnęli już na fotelu ze zmęczenia. Mówię poważnie xD
@dongio: Nie przesadza. On faktycznie nie śpi, serio xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Bananada: W takich amfetaminowych warsztatach przydomowych to się cuda dzieją, więc wszystko jest możliwe xd W każdym razie jakby kiedyś cię juz rozpoznał xD to nie dawaj mu samochodu do naprawy. Ja dałem kumplowi, to przez noc mi rozkręcił, a potem stał dwa tygodnie na belkach, bo nie miał siły go złożyć z powrotem xD Jak go w końcu przycisnąłem, żeby go zrobił to normalnie przysypiał jak kręcił kluczem i musiałem
  • Odpowiedz
@Bananada: u mnie też mieszkał taki jeden, co warsztat prowadził od rana do nocy. To się potem okazało, że to dziupla, a typ o 2 w nocy samochody kradzione na części rozbiera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz