Wpis z mikrobloga

@kaaban: ok ziomus, ciesze sie ze wszystko wiesz, podaj jeszcze nadchodzace wygrane numery w totka i z glowy. brak dojazdu do pracy jako plus to dla ciebie bajdurzenie? xd

@trtrtrtr: nie brakuje mi biura, bo pracuje i rozmawiam z ludzmi online , i rozmawiamy i heheszkujemy np. przed rozpoczeciem spotkan, w trakcie dnia na czatach przy zalatwianiu rzecyz biezacych, etc. Dyskusje sa mozliwe za pomoca teamsow, zooma czy innych narzedzi,
wielu programistów wpadło na wspaniały pomysł zatrudniania się na 2-3 etaty jednocześni


@kaaban: a co panu do tego.

prawda jest taka, że 90% na zdalnym tnie w #!$%@? równo.


@kaaban: Tak.

Naprawdę trochę wstydu by wam się przydało


@kaaban: Nie wstyd nam. Poprostu pojdziemy do kogos kto umie/kogo stac tak zaplanowac prace/ilosc etatow zebysmy mogli to robic dalej, zamiast szarpac sie z Januszem ktory chce z nas wyciskac siodme
Podczas pandemii pracowaliśmy zdalnie i było ok. Wszystko dowożone na czas, nawet niektóre rzeczy wychodziły lepiej. Ale jakiś tam zespół nie it zaczął odwalać i traktować sobie to jako wolne


@selectGwiazdkaFromTabelka: I wy sie dziwicie, ze chca wszystkich w biurze XD

A poza tym "niektóre projekty wyszły lepiej zdalnie" noo.... a "niektóre" wyszły już gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trtrtrtr: Mi się wydaję, że np ty traktujesz wspolpracowników jak znajomych. Ja np tak nie mam, chcę zrobic swoje bez zbednego #!$%@? i zajac sie swoim zyciem. Gdzie bym nie robil czy to magazyn czy biuro to mnie na przyklad #!$%@? zawsze ze ktos przychodzi i gada. A tym bardziej jak jem. Jak ja nienawidze tego ze ktos mi truje dupe jak jem, nawet glupie smacznego to dla mnie bylo denerwujace
@EdgyCaesar97: Daj spokój, nie ma sensu się przekrzykiwać. Jedni lubią to inni to. Programiści i tak docelowo będą na zdalnej czy to się komuś podoba czy nie. Poza tym jest to lepsze doświadczenie, bo nie pracujesz tylko dla lokalnego oddziału czy firmy a możesz się zatrudnić na całym globie. Kto tego nie rozumie nie jest gotowy na transformację it która się odbywa od 2 lat.
@selectGwiazdkaFromTabelka: Tak zgadzam się... owszem są typowi "Janusze", którzy chcą ludzi w biurze, tylko po to bo są control freak, ale już nie #!$%@?, jak to wszyscy nie jesteście 100x bardziej efektywni na HO, bo gdyby tak było, to każda jedna firma trzymałaby wszystkich na HO. A niestety tak nie jest. A to, że tobie (czy komuś) się wydaje, że jest bardziej efektywny, to już inna bajka.
@selectGwiazdkaFromTabelka: Tak zgadzam się... owszem są typowi "Janusze", którzy chcą ludzi w biurze, tylko po to bo są control freak, ale już nie p********e, jak to wszyscy nie jesteście 100x bardziej efektywni na HO, bo gdyby tak było, to każda jedna firma trzymałaby wszystkich na HO. A niestety tak nie jest. A to, że tobie (czy komuś) się wydaje, że jest bardziej efektywny, to już inna bajka.


@EdgyCaesar97: Dokładnie tak