Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@owsikalfred: I to mnie przeraża, ale jak można nazywać taką osobę bogaczem? To nawet nie jest drugi próg podatkowy ( Nawet nie ten sprzed podwyzki progu ). Straszne, ależ będzie #!$%@? jak inflacja uderzy, będzie kwik i płacz.
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek: #!$%@? chłopie, jakim cudem w ogóle poznałeś taką babę? Nie wyszło to na początku w praniu że taka psycholka? xD

Gratuluję że wszystko się jakoś udało.
Dzięki bogu ja mam normalną żonę i dziecko, na razie odpukać, bez problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RandomowyMirek: generalnie bank zajmuje tyle ile komornik przyśle w zajęciu i pozostawia kwotę wolną (to chyba ileś tam procent minimalnej pensji) - to co do zasady. ale tutaj są alimenty wiec nie ma kwoty wolnej od zajecia. i jak była winna np 5 tysięcy a na koncie ma 3 to blokują całe trzy.
  • Odpowiedz
  • 23
@WielkiNos tak ogólnie mówiąc to ogólny stan psychiczny dziecka , a z jej strony niedostosowanie metod wychowawczych do wieku dziecka.
Jakoś tak to opisał OZSS czyli opiniotwórczy zespół specjalistów działający przy sądzie .
Którzy to wystawili opinie po badaniu nas wszystkich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sieczkobrzeczek: zapytam z innej strony - jak Ty się czujesz z takim ściekiem, który Ci spływa na telefon? Od początku miałeś to w nosie czy też praca nad sobą żeby to wytrzymać?
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek w sumie to jak syn zareagował na przeprowadzkę i jak się dogadujecie? Ps. Nie boisz się że to znajdzie i przeczyta, w wieku 14 lat raczej ogarnia takie rzeczy jak Mirko bez problemu.
  • Odpowiedz