Wpis z mikrobloga

@AnnieAreYouOk: dla mnie to kompletnie odwrotnie, oglądając pierwszy raz trylogie Nolana czułem się jakbym widział to już sto razy, zaś tutaj poczułem ogromny powiew świeżości. Dla mnie film to osobiście mocne 8/10, choć zgodzę się że końcówka była sztucznie i bezsensownie przeciągnięta
  • Odpowiedz
@AnnieAreYouOk: jeżeli kojarzysz Pattinsona jedynie z wampirków to chyba słabo znasz kino ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ma on ostatnio w swojej karierze parę znakomitych ról jak chociażby w filmach Diabeł Wcielony, Goood Time, Tenet czy Lighthouse
  • Odpowiedz
@M4A1Q123: To nie kwestia tego z czego go kojarzę. Ja go zwyczajnie nie lubię. Tu tez był bardzo średni. Tenet oglądałem z takim bezdechem jak reklamy na Polsacie przy Tytaniku.
Affleck był lepszy do tej roli. On tam zupełnie nie pasuje. Jak cała nowa trylogia ma być taka to ja odpadam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Damianowski: a jeszcze co do trylogii Nolana, to ogromną robotę w tym jak jest odbierana odwalił Ledger w Mrocznym Rycerzu. O wiele sprawiedliwiej jest jednak porównać The Batman z Batman: Początek i tutaj nowy film podoba mi się bardziej.

Z kolei pisząc, że to najgorszy Batman, zastanawiam się czy w ogóle widziałeś coś poza filmami Nolana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz