Wpis z mikrobloga

To jest najgorszy typ człowieka. Płacze, ze nie ma kasy, ale nie sprzeda fury za gruby hajs i nie przesiądzie się do czegos tańszego, byle dojechać z punktu A do B i byle na głowę deszcze nie padał. Wszystko żeby tylko nie stracić luksusu. Zaraz pewnie będzie zbiórka „ Armio, potrzebuje waszej pomocy”
#famemma
źródło: comment_1650276016JgIgNYxEb7ScbSvwoLouTF.jpg
  • 21
@AH24N2: Obejrzałes cały ? On serio ma coś z kręgosłupem czy tylko jakieś naciągnięcia mięśni i tak dalej ? Odpaliłem ale nie miałem siły tego słuchać przez 30 minut i tak sobie przewijałem.
@lentilek nie ma nic z kręgosłupem. Żali się że żaden lekarz nie umie mu pomóc, bo nie widzą niczego złego na badaniach i wg nich jest zdrowy, a on się boi że umiera itd XDD
Skoro nic nie widać na badaniach, to jest to ból o jakimś podłożu psychicznym, a nie że isamu jest wyjątkowy, jedyny na świecie z chorobą którą nie da sie zdiagnozować, ani nawet wykryć żadnych efektów choroby XDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lentilek: objawy psychosomatyczne. Jeśli na badaniach nic nie wyszło i był u tylu specjalistów to po prostu psycha mu płata figle. Gość na pewno nieźle bierze/brał w nochala dziwne rzeczy i to też musiało mieć wpływ na głowe. Zresztą na filmie mówi, że brał jakieś peychotropki lekkie i było mu lepiej, ból się osłabił.