Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blunch: chyba już wszędzie jest max 1000 albo mniej (spotkałem się z 500). Polecam PKO, bo niby po 1000 zł ale szybko, bez reklam i czekania. Wypłacałem tak 20k i poszło moment
@blunch: chyba nie ma reguły. Szukaj bankomatu przy oddziałach banków, ale nie w centrach handlowych. Próbowałem bankomat ING w centrum handlowym i było 500 zł XD, Euronet 1000 zł i PKO BP też 1000 zł, a kiedyś poszedłem gdzieś koło dużego skrzyżowania, gdzie było kilka placówek bankowych, w tym Santander i korzystając z karty Nest Banku wypłaciło mi 6000 zł (30 banknotów po 200 zł).
@blunch: Od covida prawie wszystkie bankmaty maja limit 1k, cfaniaczki bankowe nie zmienili na poprzednie limity, jak nie masz możliwości wypłaty w punkcie to raczej czeka Cię maraton 20x 1k
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blunch: Limit dzienny od ustawień w banku zależy a nie w bankomacie. Limit jednorazowej wypłaty z bankomatu od bankomatu - muszą się przecież zmieścić pieniądze w szparze...
@bb89: Bzdura. Może ograniczyli chwilowo jak się wszyscy rzucili do wypłat albo po prostu nie było więcej w bankomatach. Normalnie można wypłacać np. 5k jeżeli tyle jest w bankomacie.