Wpis z mikrobloga

Mirki planuję zakup jakiegoś wozidła do pracy za okolo 1,5k funtów i zastanawiam sie czy warto brać auto z komisu. Rynek samochodów wygląda tu raczej inaczej niz w Polsce, czy nawet w Niemczech więc jest nadzieja ze nie są to same janusze naciągacze. Znajomi z autami z komisu sa zadowoleni, a rynek jest w miarę przesycony samochodami więc teoretycznie powinni konkurować jakością... Proszę o opinie
#uk #anglia
  • 10
  • Odpowiedz
@Nestoreish: Tez sa tacy janusze, a moze nawet gorsi xD Kiedys spotlalem takiego co miod lal do silnika, aby tylko samochod dobrze chodzil przy sprzedawaniu xD W komisie zyskujesz gwarancje i mozesz ubiegac sie o zwrot jak cos bedzie nie tak, ale nie pamietram przez jaki okres czasu.
  • Odpowiedz
@Nestoreish: Januszy w jukeju tyle samo co w Polsce, a może i nawet więcej. Komisy tylko lepiej opakowane na zewnątrz. Za £1.5k ciężko będzie znaleźć solidny samochód, ale rodzynki zdarzają się od czasu do czasu. Pamiętaj, że w większości przypadków kupujesz samochód jako „sold as seen”. Gwarancje, która możesz dodatkowo wykupić kupując samochód od handlarza włożyłbym między bajki. Polegaj bardziej sam na sobie kupując jakikolwiek samochód, korzystając z własnego doświadczenia i
  • Odpowiedz
warto brać auto z komisu.


@Nestoreish: Nie. Kupujesz tego samego kota w worku, tyle, że drożej.
Nie kupuj od ciapaków.
Ja miałem farta, kupiłem od Polaka z mojego miasta, umówiłem się na oględziny i przejazd. Facet wiedział równie mało o samochodach co ja xD Autkiem zrobiłem już prawie 40k mil i dalej bzika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@orbitowski: @Voltix: @PienieznyWieprzZMlotemBojowym: @Nestoreish: @Budo: @GregPelka: @adamsowaanon: zgodnie z Consumer Rights Act 2015 auto kupione w komisie można oddać w ciągu 30 dni jeśli pojawi się z nim problem. Jeśli problem wystąpi pomiędzy 30 dni a 6 miesięcy to uznaje się ze występował on wcześniej i również należy się gwarancja, chyba ze sprzedawca może udowodnić, ze nie istniał wcześniej. Nic nie trzeba kupować. Sprzedawca ma
  • Odpowiedz