Wpis z mikrobloga

@lajsta77: Tak #!$%@?, cały dzień. Albo jeszcze caly dzień "pranie robiłam". #!$%@? 5 minut zajmuje włożenie do pralki i rozwieszenie tego później, ale "pranie robiłam cały dzień"
  • Odpowiedz
@bartosz325 faceci od zawsze byli porobieni przez kobiety, zrobilam pranie wyciagni i powies - powiedziane zawsze takim tonem jakby to byla najciezsza recz na swiecie, ty glupi myslales ze to wiedza tajemna i lazles z poczuciem winny myslac "noo kurde dobra tak sie nameczyla pomoge jej w tej malo znaczacej czynnosci"
  • Odpowiedz
@bartosz325 Zależy ile masz prania i ile pierogów. Mojej mamie się zdarza robić pranie cały dzień, jak jej akurat wypada dzień prania firanek, zasłon, poszewek, dywaników i cholera wie czego. Jak tylko mama rozwiesi/wyprasuje jedną porcję, to pralka już kończy bieg i można się zająć kolejną transzą. I tak do wieczora. Podobnie mogę sobie wyobrazić całodzienne lepienie pierogów, zwłaszcza jeśli ktoś chce sobie zamrozić duży zapas.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 104
@bartosz325: odkąd zacząłem liczyć czas w minutach który poświęcam na powiedzmy sprzątanie, to wszystko co mówią kobiety że robiły "cały dzień" to gówno prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) odkurzanie - 12 minut, umycie okien - 45 minut noo + 10 na firanki, dajmy godzinę. Przez cały dzień to by pół mieszkania odmalował jakby się sprężyć :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@ochkasia: oczywiście, dlatego napisałem że ja osobiście poświęcam na 4 średniej wielkości okna ~150x80cm około 45 minut, w tym czasie pralka ogarnia firanki w tym samym czasie, a żeby się nie j**ać z prasowaniem to zawieszam prosto z pralki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 8
@banjo mhm nie umieli ;] niektórzy - jak różowa o coś poprosi specjalnie robią to źle.. Więcej nie prosi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz