Wpis z mikrobloga

Jako, że dziś moje urodziny ;> opowiem Wam ciekawą historię, która wydarzyła się naprawdę i wiele z was brało w niej udział.


Dawno dawno temu, żył sobie t712 który lubił popić i zajarać od czasu do czasu. Mniejsza o to. Pewnego dnia, na totalnym kacu i zmuleniu jechał sobie autobusem i zobaczył, że siedzi koło niego fajna dziewczyna, naprawdę bardzo fajna i mi się podobała. Co najlepsze słuchała tego samego co ja i sie uśmiechała... Nie wiem czy do mnie.

A, że t712 był totalnie wczorajszy złapał za telefon i zaczął opisywać co widzi na mirko. Zauważył, że mirki straszne pomocne to zaczął wypytywać co ma zrobić, żeby wyrwać różowego paska. Mimo totalnego zmulenia t712 klepał z mirasami na mirko i poniosła go fantazja, a raczej... Odleciał totalnie i zaczął wypisywać, że zrobił jej zdjęcie, że rozmawia przez telefon, że patrzy na niego, że się boi zagadać itd... Nagle autobus zatrzymał się, bo skończył trasę, t712 się ocknął pobiegł na uczelnię, usiadł na ławce w parku bo go zmuliło, sprawdził czy to co przed chwilą się wydarzyło to nie sen i JEBNĄŁ TAK MOCNO ŚMIECHEM, że się położył na ławce, a jakiś dziadek zapytał czy wszystko ok xD

Przeanalizował sytuacje i stwierdził, że skoro już tak mirasy się nabrały i tyle atencji zebrał to nie można nie pociągnąć lovestory dalej xD

Ogólnie miałem bekę z całej sytuacji, wszystkie kolejne wpisy wymyślałem na poczekaniu, żeby zebrać jak najwięcej atencji. Ogólnie śmichu co niemiara, ale znudziło mi się to i musiałem jakoś zakończyć, choć z tym stalkerem jest ziarno prawdy, bo jakiś #!$%@? miras poczuł ból dupy o wymyśloną Alicję i mi nawet zaczął grozić w realu xD

Dlatego w ten magiczny dzień chcę podziękować mirasom za tyle niezapomnianej beki i miło spędzone godziny przy klepaniu wpisów #tesiedemsetstory, ale też gorąco przepraszam wszystkich, którzy czują się urażeni tym, że ich oszukałem ;>

Dzięki wszystkim mirkom, za rozkręcenie całej akcji. Większość pobanowana już, ale tym co jeszcze mają konta dzięki: @vervurax @jankotron @Krzysiek1203_88 @dimer @SatanD @gumbrew i @kicioch dzieki której część ludzi myślała że to o niej jest i ściągnęła dla mnie trochę atencji xD

Szczególne podziękowania dla jednego różowego paska @wrednota, która prawie pod każdym wpisem dawała cenne rady i dzięki której poznałem fajne miejscówki w Rzeszowie na randki ;D

Niestety tego obiecanego piwa dla wszystkich na #wykoppiworzeszow nie będzie xD

#protip: Różowe paski niestety nie róbcie sobie nadziei, ze jestem wolny, bo już dawno jeden kochany różowy pasek z wypoku wykorzystał fakt, że #tesiedemsetstory to halucynacje z niedożywienia i jestem zajęty ( ͡° ͜ʖ ͡°) To akurat czysta prawda :))

Tag #tesiedemsetstory obserwowało w szczytowym momencie coś koło 140 osób także sukces niezły :D

Miłego dnia mirasy! ( )

TL;DR

#tesiedemsetstory i Alicję wymyśliłem na niezłym kacu jadąc autobusem (sytuacja z dziewczyną prawdziwa do momentu), a że się przyjęło to ciągnąłem dalej i miałem niezłą bekę będąc prawdziwym #tfwnogf xD

#coolstory #truestory #sadstory #samaprawda #oswiadczenie #miud
  • 52
  • Odpowiedz