Wpis z mikrobloga

Gdzie kupie jakieś fajne szybkoschnące koszulki, które też nie wymagają prasowania jak się je potem przepierze samemu w ręce? XD w Decathlon zawsze były fajne, ale widzę, że idą w jakiś market place. Czy koszulki z merino takie będą i warto inwestować? #sport #gory
  • 15
  • Odpowiedz
@Konkol: W Merino się możesz zagotować latem.

Pamiętaj, że nie każda koszulka z poliestru schnie szybko. Ja kiedyś kupiłem koszulki z sekcji sportowej HM i wyglądają fajnie - jak basiki ale są całe mokre po wysiłku.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Konkol:

Czy koszulki z merino takie będą


Zależy od mieszanki, 100% merino raczej nie występują powszechnie. Decathlon miał kiedyś taką dwukolorową serię z merino i były zajebiste.

i warto inwestować?

Tak( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Konkol: pani kieroniczko, jest lato to musi być ciepło, takie jest odwieczne prawo natury.
Nie zauważyłem większej różnicy między coolmaxem i merino, ale mogę się nie znać.
  • Odpowiedz
@Konkol: Polecam merino, które sprawdzą się na każdą porę roku. Na sezon letni najlepiej wybrać niższą gramaturę max 150g/m2. Icebreaker robi takie koszulki nawet 100% merino i nigdy nie miałem problemów z przegrzaniem latem.
  • Odpowiedz
@Konkol: Ja lubię koszulki techniczne... z H&M. Są trwałe, idealnie właśnie do prania w rękach, później naciągają się na ciele, schną szybko. Oczywiście damskie, pojęcia nie mam, czy są męskie, nigdy nie szukałam.
A, no i zdarza się promocyjna cena!
Jeżdżę w nich na rowerze, chodzę po górach.
  • Odpowiedz