Wpis z mikrobloga

@bartolomis: Gdy o filmach decydują panowie w garniakach patrząc na tabelki to sporo ich produkcji okaże się gniotami. Dla nich ma być dużo filmów, dużo gadżetów, dużo reklam i musi być dla jak najszerszego grona odbiorców (czyli ma zadowolić każde ugrupowania społeczne jak SJW, BLM itp itd.).
Cud się stał że WB wymiękło i pozostawiło Diunę w spokoju, może to wynikło z tego że niemały budżet na nią poszedł i bali
@historiofil: Wszystko oglądałem i to są dobre filmy, podobały mi się. Diuna ok ale mi coś brakowało. Dla mnie powinni z Diuny zrobić serial to by było coś. Bladerunner 2049 dobry film ale nie dla wszystkich. Trzeba znać ten świat aby poczuć klimat. Najlepszym z tych filmów dla mnie to Jojo Rabbit za oryginalność. Trzeba mieć nieźle pod czaszką aby taki film wymyśleć. Jakie są nowe unikatowe filmy?
@bn1776: Smoleńsk?


@SpasticInk nie oglądałem, ale po ocenach widzę, że nic nie straciłem, a nawet zyskałem nie oglądając tego gniota xdd

Takie bez mniejszości, murzynów i lgbt to może jakieś chińskie, właśnie czytałem, że ocenzurowali Fantastyczne Zwierzęta XD
Chociaż nie wiem czy ich komunistyczna partia jest wystarczająco prawacka