Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Amerykaamerykapolandgud: na pewno nie ma tyle przebiegu i na pewno czeka cię remont układu wtryskowego+ pewnie aktywatory i jakieś pierdółki. Matematykę pozostawiam tobie. Masz szansę włożyć te 7,5k dodatkowo w najbliższej przyszłości. Jakby to była benzyna to by było lepiej

Ja zrezygnowałem z auta mimo miłości do motoryzacji i jeżdżę pociągami i boltem. Polecam ten styl życia bo stać mnie na co chcę i się nie stresuje złomami i cenami paliwa.
@vlodek2532 hamulce+tarcze, rozrząd, elementy zawieszenia, oleje, filtry, płyny, świece, akumulator, nowe opony całoroczne, do tego doszła wymiana chłodnicy klimatyzacji, sprężarki od klimy i kabli zapłonowych bo sparciały po tylu latach. Coś tam jeszcze ze sprzęgłem było. Najdroższa robocizna w tym wszystkim bo na raty jeździłem to robić. Ale mam nadzieję że to już koniec wydatków.
@vlodek2532: masz pełną rację, klucze nawet mam, ale zależało mi na czasie i większośc rzeczy była w zimie robiona. Nie mam garażu, więc to by było upierdliwe, a to jest drugie auto, parkowane pod chmurką, którym różowa jeździ 2-3 razy w tygodniu, także z oszczędności czasu tak zrobiłem.
Nastepnym razem sam będę wymieniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)